Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Javul az állapota vagy romlik?

Javul az állapota vagy romlik?

Figyelt kérdés
1 év körüli lány macs, lakótársamé, én nagyon nem értek hozzá, ő meg külföldön van.cica tüsszögött meg köhögött és csipásodni is kezdett, elvittem dokihoz.kapott vmi szurit,nem tudom sajnos pontsan mit, plusz synulox tabit. ez tegnap.mára máshogy köhög, mint amikor embernél olyan felszakadó a száraz után meg az orra is nedvesebb.de nem tudom ez cicánál jó vagy rossz, menjünk-e vissza.amúgy eszik meg most is itt dorombol, hízeleg, úh gondolom nagyon szaladni nem kell. meg ma nincs is az a doki akinél voltunk. help?
2011. jún. 7. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem lehet,h. javul, de hívd fel a dokit, nem baj ha nem az, aki kezelte, mondd el a tüneteket.
2011. jún. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az orvos nem rendelt vissza ellenőrzésre?
2011. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!