Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szokjak le az arcnyomko...

Hogyan szokjak le az arcnyomkodásról? Nem voltak pattanásaim, csak pár mitesszer, azokat nyomkodom műkörömmel, romlik a bőröm állapota. Azelőtt nagyon tiszta volt, most néha kijön 1-2 pattanás, plusz a piros folt, ahol nyomkodtam.

Figyelt kérdés

Nagyon ronda. De azt sem bírom elviselni, hogy ott azok a mitesszerek és nem nyomom ki...mintha függő lennék, pont olyan ez is, sajnos.

Ha bent maradnak nem baj? Vagy igen? Hogy jobb? Ha kinyomom őket, vagy ha nem? Kérlek adjatok tanácsot...


2010. okt. 5. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
nem szabad kinyomni, le légy buta! nekem a kozmetikus barátnőm rendszeresen lekiabálta a fejemet mikor akár egyhez is hozzányúltam. mióta nem nyomkodom sokat javult a helyzet.
2010. okt. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos én is függő voltam és bizony csúnya is lett az arcom és néhány helyen heges. Tanultam is belőlle, buta voltam, de néha azért előfordul, hogy egy.két miteszert kinyomok.

Én azt szoktam, hogy ha csak tehetem, nem nézem meg közelről az rcomat a tükörben, mert tudom, hogy akkor úgyse tudnám megállni, ha látok vmit, hogy ne nypmjam ki, a másik az, hogy havonta, 2 havonta eljárok nagykezelésre kozmetikushoz és így szépen, tiszta az arcom karban van tartva és gyakran megyek gyümölcssavas kúrára is.

2010. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és az nem csúnya, ha ott virít az orromon meg a homlokomon a mitesszer?? :(
2010. okt. 6. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:
De de még mindig szebb, mint a helyén lévő csúnya hegek és egyén bőrhibák. De ha már annyira ki akarod nyomni, akkor előtte alaéosan gőzöld ki az arcodat kamillás gőzzel.
2010. okt. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen miteszer eltávolítókrémek,maszkok.pl a Garnier 3 in 1 maszk,lemosó és bőrradír,nekem nagyon bejött.

18/L

2010. okt. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!