Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki vett ilyen macska wc-t a...

Ki vett ilyen macska wc-t a cicájának és mennyire vált be?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondolok: [link]


Most fogunk a cicával költözni, és van már egy rendes alomtálca, de az kicsi, mivel itt kinti-benti cica volt, de ahova megyünk, ott csak bent lesz. Gondolkozom az ilyenen, csak attól félek, hogy nem fog belemenni.

Tapasztalatok? Hogyan szoktattátok rá a cicát és jobb egyáltalán?

Köszi!


2011. jún. 9. 08:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én a lengőajtósokba úgy szoktattam, bele az új cicákat, hogy az ajtót leveszem egy időre, míg beleszokik. Ha ez már megy szépen, visszateheted, és rá fog jönni ne félj...
2011. jún. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Anyáméknál is ilyen van, mindkét macska szívesen használja. Nagyon jó, mert semmi szag nincs így, igaz, az övékben van szagszűrő is, nem tudom, ebben van-e. Az a lényeg, hogy az első napokban vedd le róla az ajtót, hogy könnyebben betaláljon, de pár nap/hét és visszateheted.
2011. jún. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 SzilKa ***** válasza:
100%
Nekünk is ilyen van, simán használják, igaz, le kellett vennünk a lengőajtót, mert az egyik macskánk félt az ajtótól :) Viszont sokkal kevesebb almot tudnak így kirugdosni a tálcából és szinte szagmentes (azért ez alomfüggő is!).
2011. jún. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én véglegesen levettem az ajtót, igy viszont mindig bemegy a cica. És tényleg jó ha szagszűrőset veszel. Én inkább attól félnék, hogy egy benti-kinti cica hogy fogja megszokni ezentúl a bezártságot.
2011. jún. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az én cicám elsőre simán belement, igaz hogy az ajtót levettem, mert a macsekok nem szeretik ha nem látják mi zajlik körülöttük a művelet közben. Egyébként most akciósan van pont ilyen a Baumaxban, 2900-ért.
2011. jún. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Attól is félek. :)De most szülőkkel lakunk és most repülünk ki a fészekből, ez a macsek a kedvencem, nagyon összenőttünk és ha én elmegyek, akkor már senki nem védi meg, mert tesóm meg rühelli a macskákat. Télen, meg hidegben sokszor éjszaka is bent volt, inkább nyáron szeret kint lenni. Ha nagyon látom rajta, hogy szenved, akkor visszahozom, de szeretném megpróbálni, hogy hogy viseli. Szobatiszta, szóval ettől nem félek.


Köszi a válaszokat!

2011. jún. 9. 09:12
 7/16 anonim ***** válasza:
Az enyém lengőajtóval is rögtön bement. Meg kell mutatni neki, hogy ott az alom, teszel a mancsával néhány kaparó mozdulatot a kavicsokban, és aztán tudja.
2011. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekünk évek óta ilyen van.

Ez is gyakorlatilag egy alomtálca, csak van fedele is. Azért jó, mert nem jönnek ki a szagok, a cica nem tudja mellé kirugdosni az almot. Viszont ha leveszem tisztításkor a fedelét, akkor borzasztóan büdös, mivel koncentráltan megrekednek alatta a szagok. Szegény cicám, nem tudom, hogy bírja. :)

Rászoktatni nem nagyon kellett. Ugyan oda tettem, ahol a régi nyitott alomtálcája is volt. Megmutattam neki, azóta oda jár. Nem kellett levenni az ajtót vagy ilyesmi.

2011. jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló van, ugyanoda tettem, mint a régit, használják is, csak nem arra, amire kéne. Egyszer arra lettem figyelmes, hogy eltűnt a két macskám, és elképzelni sem tudtam, hol lehetnek. Kinti-benti cicák egyébként és már szobatiszták, és emlékeztem, hogy beengedtem őket. Hívtam, kerestem, mert el kellett mennem, és ha nincs itthon senki, órákig nem hagyjuk őket a lakásban, azt nem szeretik. Nem találtam őket sehol, hiába hívtam, tojtak a fejemre... kb két órával később jöttem haza, és meg akartam nézni, hogy legalább az almot használták-e. Használták, mégohzzá folyamatosan, abban aludtak mindketten, valószínűleg már akkor is, amikor elmentem :) Ki vettem nekik belőle az almot és kaptak bele hungarocellt meg rongyot, azóta is a kedvenc helyük...
2011. jún. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Erről az akcióról tudtok valamit? Benne van a legújabb fressnapf újságban, de ár nincsen.

Mennyibe kerül ez az alom?

[link]

2011. jún. 9. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!