Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6-7 hetes kiscicám nem akar...

6-7 hetes kiscicám nem akar inni, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

nem rég kaptam, szóval új , 3 napja van nálam, velem alszik szóval teljesen összebarátkoztunk, rendesen eszik, de 3 nap alatt csak egyszer ivott, leraktam egy tálat neki tegnap előtt amit csurig töltöttem vízzel , és azóta is ugyan úgy áll, ma megpróbáltam tejet adni neki, de nem issza meg ,

ez normális?


meg nagyon sír, itt volt a barátom és ő nem nagyon szereti az állatokat ezért kiraktam a nappaliba és idejött az ajtómhoz és megállás nélkül nyávogott, vagy pl ha kimegyek a konyhába hallom hogy nyávog .. abba fogja ezt hagyni?


előre is köszi a segítséget


2011. jún. 9. 11:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó itass a macskáddal amit akarsz, nekem slussz, az enyém telifosta a tehéntejtől anno az egész lakást, a bolti cicatejtől meg semmi baja. Ennyi, ha a tiéd el van a tehéntejjel is akkor mákod volt.
2011. jún. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy írtam, hogy a tehéntejet simán valóban nem lehet neki odaadni, csak felforralva, vizezve. Úgy tűnik nem tudsz olvasni. Meg úgy tűnik tudatosan vásárolni se, ha képes vagy megvenni méregdrágán egy kis üveg macskatejet, ami tényleg nem más, mint vízzel hígított tehéntej...
2011. jún. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
az én cicám csak és kizárólag a tehéntejet issza meg, pedig nem akartam neki először azt adni, de semmi mást nem fogad el. egyszer sem volt hasmenése hál isten, úgyhogy tényleg mákom volt ezzel a kérdéssel...pedig én is azt hittem, majd egy kupac fosból fog kiállni az egész macska :D de nem :) én is eleinte az ujjamra tettem, arról nyalogatta le, de azóta már szépen iszik :)
2011. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!