Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szerettethetem meg...

Hogyan szerettethetem meg magam egy macskával?

Figyelt kérdés
Elsőre fura lesz és lehet nevetni fognak páran. Akárhány macskám volt, az mind nagyon kedvelt engem. Az előző macskám (sajnos már elment) annyira ragaszkodott hozzám, hogy 3 méteres körzetemen kívül, nem láthattuk. Gyakran jött utánam, bújt, még azt sem bírta ki míg megfürdök, mindig be kellett engednem a f.szobába, mert nyávogott. Rendesen este együtt aludtunk, reggel együtt keltünk. Nagyon szoros kapcsolat alakult ki kettőnk közt, egészen kicsi kora óta (pár hónaposan hozta haza anyukám), családtagjaim azzal poénkodtak, hogy olyan mintha a tesóm lenne. Nagyon szomorú vagyok miatta és nehezen felejtem el, de szeretnék egy új kiscicát, főként odafigyelési illetve "felejtési" szándékból. Attól félek, hogy az új macsek egyáltalán nem fog hozzám úgy viszonyulni, mint az előző. Hogyan lehetne ezt elérni?
2011. jún. 12. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hamarkodod el?

Gyászold még picit a másikat...

Utána menj el egy macskamenhelyre.

Akit kihozol onnan, hálás lesz míg él.

;)

2011. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
sztem csak annyival hogy adj neki te rendszerese enni, törődj vele, játsz vele, simizd sokat, figyelj az igényeire, tedd az alvós kosarát az ágyadhoz közel ilyenek...
2011. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Természetesen nem mostanra gondoltam, pár hónapig mással szeretnék foglalkozni. Éedekes mert az a macska a szobámba lakott! az ágyamban aludt, vagy a székemen. rendesen osztozkodnom kellett vele. Ételt ritkán adtam neki(más intézte), maximum játszottam vele és babusgattam ha akarta, és mégis valami hihetetlen volt a kettőnk kapcsolata.:(
2011. jún. 12. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazt a viselkedést ne várd, minden állat más és más. Nekem egy 16 áves thai-omat kellett elaltatni, leállt a májműködése. Ő is olyan volt, mint ahogy leírtad. Pár hét múlva befogadtunk egy hóba-fagyba kidobott cicust. Na, ő pont az ellenkezője: nem lehet ölbe venni, de még kézben sem marad. Ugyanakkor jön és követeli a simogatást (beledugja a fejét a tenyerembe és bökdösi).A mellettem lévő ágyon alszik. Elfogadtam, ő ilyen, sajnos az előéletét nem ismerem.
2011. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
minden cicus más, a lényeg hogy ne keresd majd az újban azt, amelyiket elveszítetted. ha vele is ilyen gondoskodó leszel, nagyon szeretni fog majd:)
2011. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!