Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoptatós anyacicát hogy...

Szoptatós anyacicát hogy lehet kezelni a bolhák ellen?

Figyelt kérdés

Míg nem volt már közel a szüléshez, viselt nyakörvet, korábban kapott frontline-t, nem voltak bolhagondok azóta. Most pár hete nem viseli már a nyakörvet, mivel tudom, kiscicák mellett nem szabad. Viszont újra vakarózik, még nem vészes a helyzet, de meg akarom előzni. Mit tegyek?

Egyébként kint tartott cica, bár a kölykeinek a melléképületben van egy hely kialakítva, kosárka, amiben laknak és védett hely, ahova csak az anyacica jár be. Mit tehetek, hogy ne lepje el őket a bolha?


2011. jún. 12. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

bocs, az OFF-ért, de én is örömmel venném az ötleteket.

nekem egy ősszel befogadott kinti cica a problémás, illetve a kolykei. mindent biztosítottam neki a kicsik világrajöttéhez, de, amikor bebolhaporoztam őket, mert hemzsegtek bennük a bolhák elköltöztette őket. azóta

több nagy vihar volt, volt hogy a mamacica hozta fel a piciket,volt én kúsztam- másztam a jégesőben, hogy megmentsem őket.

már tehetetlen vagyok, mindig elcibálja őket valahova.

2011. jún. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel szoptat a fürdetést ajánlanám. Esetleg a frontline spray-t, de nem tudom azt lehet-e szoptatós macsekra fújni.
2011. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!