Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Budapesten a házunk elé egy...

Budapesten a házunk elé egy "szerető gazdi" kidobott egy anyacicát a két kis kölykével. Tudtok olyan menhelyet, ahova fordulhatnánk?

Figyelt kérdés

A kiscicák elevenek, szerintem 1-2 hónaposak lehetnek, mert fejlettek, de még azért szopiznak. Befogadtuk most őket, de van egy rottweilerünk és allergiás is van a családban... szóval nem tarthatjuk meg a cicákat.


Kerestem bp-i vagy pest megyei menhelyet, ahová befogadnák őket, de cicákat sehol sem vesznek be.


2010. jún. 16. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
dobd fel őket pár hirdetési vagy aukciós oldalra ingyen, vagy 1 Ft-ért, sok képpel, macskákat menhelyre adni esélytelen :(
2010. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mifelénk már a kutyákat sem veszik be...

Az aukciós oldalakat ajánlom én is, ott jók az esélyek. Keress valakit, aki fenn van Vaterán vagy Teszveszen, és rakasd fel velük a hirdetést. Ezen kívül pedig néhány ingyenes netes apróhirdetési portálra is tedd fel őket fényképpel.

2010. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
egy kiscicát elfogadnék, ha oda adod:D
2010. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szegény cicák, még menhelyre sem kellenek :(


Köszönöm a tanácsot, akkor megpróbálunk gazdit keresni nekik!

2010. jún. 16. 12:07
 5/9 A kérdező kommentje:
Írtam Neked macskaügyben :)
2010. jún. 16. 12:08
 6/9 anonim ***** válasza:
első vagyok, kihagytam, hogy esetleg a helyi rádióban/tévében (van ilyen Pesten?) is bemondathatod, és a kutyakajás boltokban vagy az állatorvosnál ill, fodrásznál, kozmetikusnál vagy abc-ben is kirakathatod a képet + a hirdetést, hátha kell valakinek
2010. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Cicust sajnos nem tudok befogadni, de a "szerető gazdi"-ból szívesen kiverném a sz@rt is, amennyiben ez segítség.
2010. jún. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igen a menhelyek telt házzal üzemelnek. És főleg az a gond, hogy miután ők oltatlanok így karanténoztatni kell őket, amire tényleg nincs hely.

Esetleg kérdezz rá úgy, hogy te karanténoztatod őket, vagyis amíg megkapják az oltásokat te vigyázol rájuk. Hátha úgy nagyobb eséllyel fogadják be.

Kérdezz rá az ismeretségi körödben, hogy segítsenek ebben. Három macska oltásai, féreghajtása nem kis pénz, de ha mások is beszállnak nem olyan nehéz.

És úgy jelentősek az esélyei.

2010. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


ide csak regisztrálni kell egyből felrakhatod őket, az oldal ingyenes és viszonylag sokan nézik!

az ingyen elvihető kategóriába rakd!

2010. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!