Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ezekkel az...

Mit csináljak ezekkel az ostoba macskákkal?

Figyelt kérdés

Hali, olyan gondom van hogy éjjelente 2 macska állandó jelleggel garázdálkodik a ház körül. Nyitott garázsunk van, ezért sajnos minden reggel csupa macska lábnyom az autó, sokszor levizelik és kábelt is raknak rá. Undorítónak tartom, és nagyon elegem van már belőlük. Mindössze 2x sikerült rajta kapnom őket de elmenekültek. Gondoltam már mérgezésre, lefújni őket gáz spray-el, seprűvel meg csapkodni, de még nem jött össze egyik sem.

Nem akarnám őket megölni, csak egy kicsit odapirítani.

Bármilyen ötletet meghallgatok.


2011. jún. 13. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Sztm szerez be ideglenesen egy macskaallergiás kutyát....majd az elintézi őket....
2011. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Szia

Nekem, 2 cicám van és egy kutyusom. Sajnos én nekem is hasonló jellegű a problémám. :S Az a szemét szomszéd macska, és társai, állandóan átjönnek, megeszik az állataim ételét, össze vissza kakálnak az udvarban, rühellem ezeket a dögöket :S -.-

El szoktam zavarni őket, meg cipőt utánuk dobom, de semmi változás.... Nem tudok mit tenni :S

2011. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Argloss ***** válasza:

Takard le a kocsit valamivel. Amúgy vannak ilyen sípoló vackok, de nem feltétlenül válnak be...


[link]

2011. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
12%
nálunk is volt olyan hogy a szomszéd macska átjött,megette a mi cicáink elől a kaját,először mindig elrohant,félt az emberektől,aztán megszelídítettük és elvittük jó messze(párszor vissza is jött kb 4 km-ről,úgyhogy messzire vidd ha így döntesz)
2011. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:) A linket átnézem:)

Van kutyánk ez a vicc, egy 13 éves bernáthegyi, de ő már akkor sem foglalkozna a macskákkal ha a hátán táncolnának, alig bír mozogni:S

2011. jún. 13. 19:42
 6/13 anonim ***** válasza:
Van macskariasztó spray sztem egy próbát megér. Ha nem, vegyél vmilyen 1 év körüli kistestű kutyát, az halálbiztos megoldás :D
2011. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az lesz, egy fiatal kutya, amint eltávozik az öreg.
2011. jún. 13. 19:50
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne mérgezz, mert akkor egy féreg vagy.

A garázsnak meg rakjatok fel falat!

Vagy takard le a kocsit.

2011. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

19:42


Te komolyan szó nélkül fogtad a szomszédod macskáját, és elvitted? Na a mi macskáinkkal csinálnád meg, lehet meg lenne csapkodva a fejed... No nem mintha én valaha is kiengedném a macskáimat, tisztában vagyok vele hogy nagy az isten állatkertje.


Egyébként nem értem mit hőbörögnek hogy "a szemét szomszéd macska odajár zabálni", basszus, ha a ti macskátok is kijárós, nem gondoltatok bele hogy lehet hogy két házzal arrébb ugyanígy hőbörög a tulaj hogy a macskátok odajár kulázni meg enni? Gondolkodjatok már...


Kérdezőnek:

1. zárhatóvá teszed a garázst

2. ideiglenesen letakarod a kocsit, aztán ha lesz új kutya, az megoldja a problémát

2011. jún. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

19:42-es, te mi a lóf.szt képzelsz magadról, h csak úgy elviszed a szomszéd macskáját...?


sztem próbáld ki a macskaűző sprayt, v vmi citrusillatút, azt utálják. meg tévében láttam vmi érzékelős cuccot, egy palack mozgásérzékelővel, ami csak levegőt fúj, azt oda lehetne tenni a bejárathoz, megijed tőle a macska, de nem lesz baja.

ha nem válik be, takarjátok le az autót.

te mit éreznél, ha vmi idegen megmérgezné csak úgy az állatodat..?

2011. jún. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!