Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ezekkel az...

Mit csináljak ezekkel az ostoba macskákkal?

Figyelt kérdés

Hali, olyan gondom van hogy éjjelente 2 macska állandó jelleggel garázdálkodik a ház körül. Nyitott garázsunk van, ezért sajnos minden reggel csupa macska lábnyom az autó, sokszor levizelik és kábelt is raknak rá. Undorítónak tartom, és nagyon elegem van már belőlük. Mindössze 2x sikerült rajta kapnom őket de elmenekültek. Gondoltam már mérgezésre, lefújni őket gáz spray-el, seprűvel meg csapkodni, de még nem jött össze egyik sem.

Nem akarnám őket megölni, csak egy kicsit odapirítani.

Bármilyen ötletet meghallgatok.


2011. jún. 13. 19:29
1 2
 11/13 anonim válasza:
meg ne merd mérgezni őket! normális vagy? ők is élőlények! jó érzés lenne, ha téged mérgeznének meg? amúgy meg létezik egy macskafű nevű növény, aminek az illatát ki nem állhatják a macskák.
2011. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Tofeffe válasza:
81%
Nem az a legjobb megoldás hogy megmérgezni akarod ezeket a jószágokatmert ők igazán semmiről sem tehetnek...Csinálj zárt garázst, ha már olyanra befektetnél, hogy megmérgezed...Amúgy meg alkalmazkodj te, mondjuk úgy , hogy letakarod a kocsit, mert a macskának a vérében van a szabadság, és a vadállat.... Ennyi erővel, meg téged is kiírthatnának, mert már 100% biztos hogy te is csináltál már olyat, ami másnak kellemetlen...Már ne haragudjon a VILÁG...
2011. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Legutóbbi, nem haragszik meg a világ!

Igazad van...!!!

De majd kapsz hideget ne félj...mert mikor én egy teknős, kutya, macska megunását, egy gyerek megunásához hasonlítottam, hogy merek én embert állathoz hasonlítani című pofázások jöttek...

2011. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!