Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak hogy le legyen...

Mit csináljak hogy le legyen ilyen szőrös a macskám?

Figyelt kérdés
Megsimogatom és már száll a szőr mindenfele. Kibejárkál de kerti cica. Nagyon szőrzik, mit tegyek ellene?
2011. jún. 16. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
borotváld le:D
2011. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Naponta ki kell kefélni vagy fésülni a bundáját.Sajnos, akkor is fog "szőrözni" :)), de nem olyan mértékben. Adjál neki szőrerősítő jutalomfalatot, ill. lehet kapni olyan száraztápot is, amiben van olyan adalék. Itt a nyár, ilyenkor vedlik le a téli bundát, attól is "szőrösebb".
2011. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Furminator csak az aljszőrzetet szedi ki (egyaltalan mi a különbseg a sima ször és a között), vagy azt is ami nagyobb, es csak ugy száll..?
2011. jún. 16. 14:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én cicám is vedlik, rettentően és ha simogatom, hajajjaj... Sajnos az enyém nem szereti ha fésülöm, ezért azt szoktam csinálni, hogy fogok egy harisnyát (bokafix v. térdfix) felhúzom a kezemre és azzal simogatom. A harisnya pedig magához vonzza a szőrszálakat, így nem száll semerre. Amikor már alig tapad a szőr rá, akkor összesikálom a két tenyerem, mintha sodornék valamit és a szőr összeáll, amit leszedek és folytatom a simogatást. :) Imádja a cicónk. :)
2011. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Furminátorról azt olvastam, hogy inkább az aljszőrt szedi ki. Az aljszőr finom, piheszerű, a fedőszőr a hosszúszálú. Az enyémeknek is inkáb az aljszőr hullik, ráadásul teknőctarkák, az aljszőr feketésszürke. A fekhelyük úgy néz ki, mintha koszos lenne :))A parkettát naponta feltörlöm, mindig van gombolyag a szőrből, dehát ezt vállalva vettem ide őket. A F-t szeretném én is, de még nem volt fedezet.
2011. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a furminator nemcsak az aljszőrt szedi, hanem mindenhol, remek kis találmány... nekem nagyon bevált
2011. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszi, utolsó, ennyivel is okosabbak lettünk :))
2011. jún. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vateran 3-3.5ezertöl mar van, bar nemtom mekkora és miféle kéne. De csaknem hamisitják.
2011. jún. 16. 16:21
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

vagy ezt a fajtát, vagy a kutyáknak való furminator smallt, nekünk utóbbi van, tökéletes

2011. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!