Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni ilyenkor?

Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hónapja meghalt az egyik cicám vírusos fertőzésben, és pár napra a másik elszökött. Nagyon hiányoznak, főleg hogy itt voltak benn a lakásba és állandóan bújtak oda hozzám, gyakran a mellkasomon feküdtek el, és felkeléskor ott feküdtek rajtam. Állítólag nagy segítség ha csak a szép emlékekre gondolok, de annyira hiányoznak és nem tudok mit tenni. Jelenleg van egy kutyusom mellette akit nagyon szeretek, de ő se tudja pótolni a cicáimat :(
2011. jún. 16. 22:25
 1/4 anonim válasza:
Nekem volt 1 spánielem..Negyon kötődtem hozzá..amikor baj volt,neki sírtam..ő meghalt..de volt 1 utódja..vele is ugyan ez volt,kis édes kutya volt,hűséges nagyon..imádtam..okos volt..ő is meghalt egy betegségbe..nagyon megrázott az eset,de mostanság ha rájuk gondolok,csak mosolyogni tudok,mert érzem,hogy jó helyen vannak most is:)Ha nem jön vissza a cicád lehet,hogy befogadták,vagy ő is egy jobb helyre került(rem. tudod hova gondolom) :)
2011. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen értettem a célzást, köszönöm szépen a válaszod. Egyenlőre tényleg csak az nyugtat hogy egy jobb helyen lehet, és nem szabad önzőnek lennem csak azért mert nekem hiányzik.
2011. jún. 16. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Elszökött? Az mit jelent, nem tudod hívni? megkeresni?
2011. jún. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt hogy minden reggel ott volt a teraszt tetején mikor nyitottam az ajtót, most meg felkutattam érte az egész házat körülnéztem a környéken és sehol...
2011. jún. 19. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!