Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Adjak enni az idegen cicának...

Adjak enni az idegen cicának vagy ne?

Figyelt kérdés

Rendszeresen bejár a kertünkbe egy idegen(szerintem vad) cica. Eléggé félénk, ha közelebb megyek hozzá, menekül.

De nagyon aranyos, és aggódom érte. Viszont befogadni nem tudom, meg nem is szeretném, semmi tapasztalatom a macsekokkal, szerintem nem lennék jó gazdija.


Gondolkoztam rajta, hogy adok neki egy kis nasit. Viszont attól félek, hogy akkor végleg odaszokik hozzánk, esetleg még több kóbor macska rohanja meg a kertet.


Szerintetek?


2011. jún. 18. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy akkor odaszokik. Ezt csak akkor próbáld szerintem, ha kész vagy rá, hogy esetleg be is fogadd.
2011. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És kérdéses, milyen nemű? Mert ha nőstény, tavasszal bővül a család :(( Próbáld befogni és elajándékozni, ha nem így akarsz tenni, inkább ne etesd.
2011. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nőstény cica.
2011. jún. 18. 20:14
 4/12 anonim ***** válasza:
attol fuggg h kell e neked egy lany cica vvagy nm .ha nm akkor nm erdemes mert csk odaszokik es fajdalmas lesz tole megvalni.
2011. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ha jót akarsz tenni és el tudod valahogy kapni, akkor vidd el ivartalaníttatni. Utána visszaengedheted és amikor arra jár, akkor mehet neki a kaja. De garantálom, hogy odaszokik, úgyhogy ha ezt nagyon nem akarod, akkor ne etesd inkább.
2011. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha etetni kezded akkor biztosan oda szokik és el sem fogod tudni zavarni. Oda fog kölykezni, évente akár kétszer is, akkor bajlódhatsz majd a kiscicákkal is. Tehát ha nem akarod befogadni, ivartalaníttatni akkor ne kezdd el etetni!
2011. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A
2011. jún. 19. 14:18
 8/12 A kérdező kommentje:

Azt hiszem igazatok van. befogni biztos nem tudnám, mert mindig megvan egy bizonyos távolság, ahol ha lépek egyet felé, elszalad.


Akkor nem fogom etetni, pedig szívem szerint megtenném, nagyon aranyos cicáról van szó. Egyébként valamelyik télen már láttam együtt két kölyökcicával mászkálni, szerintem az övéi voltak, jó anyamacska is, nagyon vigyázott rájuk!

2011. jún. 19. 14:21
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


4 év alatt több ezernyi utódot hozhatnak össze!

2011. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ha akarsz neki adni akkor adj!
2011. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!