Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet ennek az idegen...

Mi baja lehet ennek az idegen cicának?

Figyelt kérdés
Reggel óta a környékünkön mászkál... és folyamatosan csak nyávog. Fogalmam sincs, mi gondja lehet, nem tűnik betegnek, és nem is sovány... mégis folyamatosan csak nyávog, viszont az emberhez nem jön oda. Már körbekérdeztem a szomszédokat, nem ők hozták ide, fogalmunk sincs, honnan jött a cica. Enni nem merek neki adni, hátha mégis beteg és a mi cicánk is elkaphatja tőle (az előző is egy másik macska betegségét kapta el, azért pusztult el). Mit tehetnék még, mi lehet a cica baja? Miért nyávoghat egész álló nap?
2011. szept. 25. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ezt a kandúrok csinálják, ha hívják a nőstényt. Lehet semmi baja sincs csak csajozna...
2011. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kanos :D
2011. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah, ezért nyávog? Ilyenkor párzanak még a macskák? Egyébként szívás lehet neki, a 2 szomszédban van 4 cica, nálunk 1, de mindegyik kandúr. :D
2011. szept. 25. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik cica épp hasas, szóval igen, lehet párzani akar. 1. voltam
2011. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hell-ikon ***** válasza:

Régen egy idegen macska fészkelte be magát a fészerünkbe és 3 napig nyávogott ott mire rájöttem, hogy nem az én cicám nyávogását hallom kintről (a harmadik napon akkor ugyanis pont bent volt). Kimentem megkerestem, szitu ugyanez. Én vittem neki kaját és kiderült, hogy éhes volt.

Nem akarok ide kész litániát írni, de ő lett végül a második cicám a már meglévő mellett, itt olvashatsz részletesebben róla, ha érdekel a téma:

[link]

[link]

A második egy két oldalas bejegyzés, erre készülj fel lelkileg, ha neki vágsz :D

2011. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!