Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicátok hogy reagál a tükörre?

Cicátok hogy reagál a tükörre?

Figyelt kérdés

Enyém pl teljesen hidegen hagyja. ott a tükörképe és semmi. nem fél tőle. kb le se szarja.

Tiétek hogy reagál a tükörre és a saját tükörképére?


2011. jún. 23. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az enyém is leszarja
2011. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
41%
Megeszi.
2011. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Amíg kicsi, első pár alkalommal elkezd vele szórakozni, megtámadja, stb. Kb fél éves koráig néha elszórakoztatja ezzel magát, meg minket is. Utána már rá sem néz, legfeljebb ha a kezemben van és odaviszem, nagy szemekkel meglesi magát a tükörben, meg engem, aztán ennyi.
2011. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Nekem egyszer megilyedt tőle. aztán már megszokta és nem csinál semmit :)
2011. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Enyém is.

Vicces, azt hittem, csak az én cicám ilyen, direkt fel szoktam venni és mutatom neki, hogy csináljon valamit a tükörképével, de ezek szerint mégsem defektes :D

2011. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14:01-es vagyok ,az első :) Még annyi, hogy időnéknt ha épp úgy jön ki a lépés, észreveszem, hogy a tükörből lesnek engem. Pl. a folyosón van egy tükör, ahonnan megfelelő szögből nézve a tükrön keresztül a nappali nagy részét be lehet látni. Néha ott heverésznek, és azt veszem észre a nappaliból, hogy a tükrön keresztül les engem valamelyik macska, vagy épp valamit, ami érdekli őket.
2011. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

a jelenlegi - 3 hónapos - megpróbál mögéje bújni (ugyanezt csinálja a laptop kijelzőjével is, ha cicát mutatunk neki, mögé megy és nyávog)

eddig 6 cicám volt, de azok közül egyik sem indult be a tükörre. még kölyökkorukban se.

2011. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem érdekli, de van amikor - nyilván nem teljesen tudatosan - használja. Ha belépek a szobába, akkor a tükörben előbb lehet meglátni, úgyhogy ha meglát a tükörben, rögtön fordul az ajtó felé.


De erősen kétlem, hogy tisztában lenne a tükör mikéntjével, csak megtanulta, hogy ha megjelenek benne akkor hamarosan ott leszek az ajtóban.

2011. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

akkor megnyugodtam. sokat hallottam, hogy a cicák félnek a tükörtől, mert megijednek a képmásuktól. és azt hittem csak az én cicám ilyen kis bátor :)

de ezek szerint a többi cica és ilyen :)

bár az enyém mikor először meglátta a tükröt semmit nem reagált.

2011. jún. 23. 14:25
 10/15 anonim ***** válasza:
Az enyém először megijedt tőle, de aztán felvettem és odavittem hozzá. Nagyon édes volt. Nézett engem élőben, majd a tükörben, aztán megint engem. Érdekes volt, sztem felfogta h mi a téma, azóta egyáltalán nem érdekli a saját tükörképe.
2011. jún. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!