Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicatok megmutatja, ha fog...

Cicatok megmutatja, ha fog valamit?

Figyelt kérdés
Az enyem rendszeresen hordja be a zsakmanyait megmutatni, nyavog keservesen, hogy odafigyeljek ra majd lerakja a legujabb gyikot, tegnap siklot. Legeloszor egy eger volt. Szerencsere jelzi, ha van valami uj es ki tudom dobni. (marmint vissza a kertbe)
2011. jún. 29. 16:32
 1/8 anonim válasza:
meg behozza a verebet a házba. és bent eszik meg. nem tudjuk kizavarni ha épp verebet eszik.
2011. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nekünk is volt macskánk, és a bejárati ajtó előtt a teraszon volt egy kis "lakhelye" (egy kibelezett nagy hangszóró pokrócokkal), és volt egy időszak, mikor minden nap odarakott az ajtó elé egy halat, általában aranyhalat, de egyszer másmilyet, és mindegyik a szomszéd kertitavából való volt. Valszeg azóta se tudja a nő, hogy nincs hal a tóban hehe. Nem tudom, hogy Nekünk akarta-e megmutatni, hogy mit fogott, mert igazából a "lakhelye" elé rakta őket. :)
2011. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
meg nemegyszer hozott egeret is
2011. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A miénk is mindig fog valamit, általában pockot, egeret, békát, néha madarat. Mindig idehozza a teraszra. ^^
2011. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém benti macsek, legyeket szokott fogni, ha berepülnek. Volt már, hogy reggel arra ébredtem, hogy a félig megnyomkodott, még zűmmögő zsákmányt lerakta a fejem mellé a párnára. :D
2011. jún. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak az enyem ilyen lelkes :) Cicamnak szabad bejarasa van a hazba a hatso ajton, igy mindig a konyhaban mutatja meg mit fogott. Amelyik csak a teraszig johet, gondolom azert viszi csak a teraszig :)
2011. jún. 29. 16:46
 7/8 anonim ***** válasza:

a miénk szerencsére nem kifejezetten akarja megmutatni, a kertben a ház mellett szokta kivégezni őket, láttam már, ahogy egy gyíkot szadizott, találtunk egértetemet, legyeket, bogarakat, molylepkéket is szereti.

nincs macskaajtója, szóval tuti nem engedném be úgy, ha látnám,h. vmi lóg a szájából :D

2011. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A cicám az ajtó elé a lábtörlőre hozta régen az egeret, gyíkot. Azért mondom múlt időben, mert már sajnos nem él.
2011. jún. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!