Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha nagyon rossz a cicátok...

Ha nagyon rossz a cicátok akkor el lehet kicsit fenekelni óvcatosan?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 16:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

hát én nem szoktam... max. ha itt bennt a házban nagyon tombol, akkor kirakom a kertbe (kinti-benti macska), vagy ha pl. felugrik a konyhapultra, ahova nem szabad neki, akkor rákiabálok, és lezavarom.

amúgy nem hiszem,h. a verés működne... sztem nem tudja összekötni a 2 dolgot, h miért kapta.

2011. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

Mi az hogy!


Ha nagyon rossz fát tesz a tűzre néha még ma is előkerül a felhúzhatós pit bull. :D

2011. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Igen, a testi fenyítés egy kutyánál sem működik, csak félős lesz...nem hogy egy macsek. Az meg pláne nem érti meg miért kapja. Elég ha rákiabálsz, lezavarod onnan..
2011. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Maximum összetekert újsággal oda lehet suhintani. Nálunk bőven hatásos, ha rákiabálok. Igaz, ha én kiabálok, ledől a ház is:)
2011. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
41%
Soha!,nem szabad egy cicát bántani.Ráadásul az enyém már 15 éves,így a korára is tekintettel kell lennem.
2011. máj. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Kiabálj, ne üsd meg, max legyints. Nem biztos, hogy fogja érteni, mért vered, csak félős lesz.
2011. máj. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 TOMAtm ***** válasza:
a macska gyorsan felejt,laposra is verheted,max megsértődik 2-3 napra.aztán amint megsimogatod megint dorombol.nincs annyi esze h tudja h rosszat csinált és azért bántottad.öntörvényű állat,de ha sokat foglalkozol vele azért tud nagyon okos lenni.
2011. máj. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elfenekelni, és a macska egyáltalán nem felejt gyorsan, sőt baromi nehéz kiengesztelni utána.


Én fenyítés gyanánt mindíg azt a hangot adtam ki amit utál, és amitől menekült mit a bolond.


Esetemben ez a csücsörített szájjal történő elnyújtott hangos puszihang volt, na attól hülyét kapott amikor csináltam.

2011. máj. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én egy hangos "Shhhhh" hanggal szoktam elijeszteni őket, amikor rajtakapom valamelyiket valami rosszaságon. Bántani nem szabad a macskát, mert csak megutál téged. Anyu néha rácsap a fenekükre, utána napokig meg vannak sértődve rá, még a fejüket is elfordítják, ha szól nekik.


Ez a "sissegés" nálam bevált, és érdekes módon pár alkalom után tudták, hogy nem szabad pl. az asztalra felugrani. Igaz, ez kevésbé érdekli őket, mert ha nem vagyunk ott, ugyanúgy felugranak, de amint lépéseket hallanak közeledni, nyomtalanul eltűnnek. :D

2011. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Érdekes, hogy a hangos "szavakat" megjegyzi de ha összetekert ujsággal megsuhitják aaazt elfelejti!!! Sok itt a sötét zöld..... -.- MÉG az állatorvos is azt tanácsoja, hogy összetekert ujsággal suintsunk oda PÁRSZOR és megtanulja hamar!!! Később elég csak megmutatni neki és már iszkiri is. Sztem a kérdező nem azt kérdezte, hogy agyon verje-e, csak nevelni szeretné.....
2011. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!