Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? (a kérdés...

Mit csináljak? (a kérdés rövid, a magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Három-négy hetes kiscicáink megfáztak. Hapciznak és folyik az orruk is... :/ Sajnos nincs pénzem állatorvosra, így szükségem lenne valami jó megoldásra.

Nem tudtok valami gyógymódot rá?


2011. jún. 27. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor az én cicám járt így mi semicillint (bocsi nem tudom hogy így kell e írni) adtunk neki. Kis kapszulában van , ketté vettem és egy keveset adtam neki belőle. Ugyan azok a gyógyszerek is jók nekik amiket mi szedünk, hiszem mikor elmegyünk az állatorvoshoz ő is olyan gyógyszert ír fel neki. Nézd meg a neten milyen gyógyszerek jók megfázásra ami nem drága és vény nélkül is kapható. Az a lényeg hogy ne sokat csak keveset adjál neki belőle, mondjuk 2-szer egy negyedet naponta!
2011. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek megbántani, de ha ennyire nincs pénzed, miért tartassz állatot?? Ez nagyo nagy felelőtlenség!! És ha valami nagyobb baja lenne?? Vidd orvoshoz, ha ismered jól, a dokit és elmondod mi a helyzet, lehet ingyen megvizsgálja, vagy max tartozol Neki...De ez tényleg nagy felelőtlenség a cicákkal kaocsolatban...
2011. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj erről senki se tehet, és mi van a nem jó fej az orvos ? A mi városunkban is egy pénzéhes orvos van, 10e-ft ot hagyok ott nála egy sima vizsgálatért! Semmi baja nincs csak megvan fázva azért a gazdája csak látja, ahogy írtam nekik is a megfázás elleni gyógyszer az orvos is azt add neki akkor miért fizessen ? Inkább enni tudjon nekik adni mint orvoshoz vinni. Azért mert valakinek nincs pénze és szeretné olcsóbban megúszni miért kell leszólni. Igaz ha az enyém lenne beteg még hitelt is vennék fel ha úgy van, de sajnos nem mindenki teheti meg :-( hogy egy hapci miatt szaladjon az orvoshoz a cicájával!
2011. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

11:32

A szomszéd elköltözött és itt hagyta az anya macskát mikor még terhes volt. Utána megfialt nálunk a pincében, de az anyamacska meghalt vagyis eltűnt és mai napig még nem került elő. Így én etettem őket éjjel nappal.

Szóval befogadott cicákról van szó.

Mellette ugyanígy van még 3 kiskutyánk is... Ne mond, hogy felelőtlen vagyok, ha nem ismered a körülményeket...

:/

2011. jún. 27. 11:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolom: Köszönöm a tanácsot :) :)
2011. jún. 27. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ennek fényében tényleg csúnya volt a leszólás!


Igen, itt a GYK-n ez a divat, felteszünk egy kérdést és sok esetben sok támadás éri az embert úgy,hogy nem ismerik az előzményeket:(

Nem veszik figyelembe továbbá azt sem, hogy nem mindenki teheti meg, hogy egy tüsszentéssel rohan az orvoshoz...:(

2011. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehargudj, nyilván ezeket a körülményeket nem tudtam. Jó lenne ha több ilyen jólelkű ember lenne, aki befogadja az állatokat.. Én ezeket nem tudtam, és az ismerettségi körömben elég sokan vannak olyanok, akik direkt vettek magukhoz kutyát és nem adnak nekik még féreghajtót sem, merthogy nincs rá pénz.. Én azokra gondoltam, akik nem gondolják meg, hogy vegyenek e kutyát/cicát, csak úgy belevágnak. De Te befogadtad és jót teszel velük. Bocsi mégegyszer! Akkor jó egészséget a cicunak és azért szerintem be kéne próbálkozni egy állatdokival, ha komolyabb a baj, hátha tényleg rendes... :)
2011. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!