Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet vele? Esetleg mérget...

Mi lehet vele? Esetleg mérget evett?

Figyelt kérdés
Cicámat még sohasem hallottam morogni, ma viszont ha hozzáértem a hasa környékéhez elkezdett, meg ha felemeltem. Ezek nem jellemzőek rá, mert mindig is bújós cica volt. Mintha kicsit merevebb lenne mint általában. Nem akarta azt sem, hogy felvegyem, inkább lefeküdt aludni. Ici-picit mintha puffadt is lenne. Szerintetek mi lehet vele? Esetleg mérget evett volna?
2011. jún. 27. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mérget evett volna akkor valamelyik irányból jönne ki belőle vagy halott lenne, inkább valami játékot vagy hasonlót nyelt le?
2011. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Adj neki féreghajtót, valószínűleg férges, akkor kemény és indokolatlanul nagy a hasuk.
2011. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom, nem hiszem. :S
2011. jún. 27. 12:55
 4/11 anonim ***** válasza:
az állatorvos felétek is hiánycikk, vagy mi?
2011. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó, veszek féreghajtót. Mellesleg attól fáj a hasa? (Mármint kívülről, ha hozzáérünk?)
2011. jún. 27. 12:56
 6/11 A kérdező kommentje:
Jobban "megvizsgáltam" és mint kiderült, mindkét vállánál fáj neki a keze, illetve inkább a hasának a felső része.
2011. jún. 27. 13:58
 7/11 anonim ***** válasza:

Volt egy kérdés:

az állatorvos felétek is hiánycikk, vagy mi?

2011. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem hiánycikk, csak amíg nem tudom, hogy valóban baja van-e, addig nem viszem el, mivel már volt rossz tapasztalatom állatorvossal, és sajna nagyon drága is. Amúgy már jól van. Valószínűleg, hogy csak beütötte magát, és fájt neki, mert egy olyan két óra múlva már nem volt semmi baja, nem morgott, és oda is bújt hozzám:), csak nagyon szeretem, és megijedtem. A válaszokat viszont köszönöm.
2011. jún. 28. 11:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó, de ha mérgezés lett volna, akkor aztán már csak a hulláját vihetted volna! Ha még vársz és vársz...

No mesélj, Te mit csalódtál az állatorvosnál, minden tapasztalat segíthet másoknak...

2011. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jópár évvel ezelőtt a perzsa cicánk megbetegedett, elvittük állatorvoshoz, és azt mondta, hogy nem tudja mi baja van, de azért ad neki infúziót. Elkért több ezer forintot és még aznap este meghalt a cica. :'(
2011. jún. 30. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!