Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ajándékba elvihető kiscicát...

Ajándékba elvihető kiscicát keresek. Tudtok esetleg hasonlót?

Figyelt kérdés

Ingyen elvihető keverék kiscicát szeretnék. Félhosszú szőrűt. Lehetőleg olyat ami nem az a tipikus házi macska. Tehát pl.: Maine Coon keveréket vagy ilyesmit.

Már nagyon sok hirdetést végig néztem, de sajnos nem nagyon találtam olyen kölyök/fiatal cicát amiért nem kéne fizetni. Tudnátok segíteni?


2011. aug. 24. 03:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nézz szét facebook-on nekem nagyon sok ismerősöm írja ki hogy ingyen adna kiscicákat.
2011. aug. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nézz szét egy állatmenhelyen, ott biztos találsz cicát és csak az ivartalanítás és az oltások költségét kell kifizetned.
2011. aug. 24. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hát ilyet ingyen nem találsz.... de sok sikert, hátha mégis!!
2011. aug. 24. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Menj el Rózsaszentmártonba, ott kettőt is kapsz ingyen!
2011. aug. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem az érték (fajta) a fontos, hanem hogy adod, nem? Adj inkább olyan cicát, aminek a sorsát jobbá teheted azzal, ha odaadod neki. Menj menhelyre.
2011. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
menhelyeken is nézelődtem már, bár ott jórészt kutyák vannak. facebookon sajnos nekem nincsenek olyan ismerőseim. pedig akitől tudtam már körbe kérdezősködtem. ezért is írtam ki ide, hátha valaki tud segíteni, vagy van esetleg hasonló nemrég született ajándékba elvihető cicája.(: köszönöm az eddig válaszolóknak.
2011. aug. 24. 12:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Mi kiscicának keresünk gazdit sürgősen.
2011. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Pest mellett. (: Milyen cicának? Mennyi idős? Van róla kép?(:
2011. aug. 24. 23:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Uhh akkor az nem jó.:/ Mi Vas megyeiek vagyunk... elég necces lenne.
2011. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És milyen cicátok van?
2011. aug. 25. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!