Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezek jó szfinx kennelek? És...

Ezek jó szfinx kennelek? És tudtok mondani jókat? Esetleg tapasztalatot a fajtával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. szept. 28. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
szia. nem tudom, hogy jók-e, de sok helyen hirdetnek. nekem van egy szfinxem, mire vagy vele kapcsolatban kíváncsi?
2011. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát úgy hogy milyen.:) Tudom h fenn van a neten de az más.... Nem tudom miért de az más ha tudod hogy "ki" írta:) Úgy a viselkedésére a gondozására...

Ja és hogy nagyon fura-e simogatni

:))

2011. szept. 28. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hát az enyém két éves herélt fiú. jó nagy, és kicsit meg is van hízva. mivel nincs szőre, az nem látszik hogy nagyra nőtt(kivéve persze a csüngedező hájat a pociján). azonban ha úgy kinyúl rendesen, és az első lábát előre nyújtja, a hátsó meg hátrafelé, egy méter hosszú a macska!

készülj fel rá, hogy állandóan melegen kell tartani, mindig takargatni. az enyém mindig velem alszik, hosszú idő volt, mire rá tudtam venni, hogy ne rajtam fetrengjen a takaró alatt, hanem készítettem neki egy külön kis fészket gyapjú-és polártakarókból magam mellett, és hogy oda feküdjön. de sokszor még ez se győzi meg.


állandóan zabálna, és valóságos terror van, ha nem kapja meg a kajáját akkor amikor akarja.

nagyon aktív, állandóan foglalkozni kell vele. de egyébként nagyon szelíd állat, soha nem bántana, nem karmol, vagy harap, nem fúj. valószínűleg ez a korai herélés miatt van.


ja és arra is készülj fel, hgy az ismerősed egy része nagyon udvariatlanul az orrod alá fogja dörgölni, hogy milyen ronda macskád van. a másik felüket meg le se lehet majd vakarni róla :)


a szfinx macska nagyon okos, nagy aktív, nem lehet hosszabb időre (nálunk ez 12 óránál több) magára hagyni. az enyém ugyanis ekkor kezdi elégedetlenségében körbefosni a lakást. ez a bünti.


a rendetlenkedéstől eltekintve nagyon tiszta állat. csak az alomtálcájába kakil-pisil. de tényleg válogatós és akaratos.ugyanakkor ragaszkdó, sőt, az enyém visszahozza az eldobott plüssjátékot.

2011. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

Várom a többit is

2011. szept. 29. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a zaramon korrektnek tűnik, mert van szerződés meg minden. A szerződésbe foglaltasd bele, h ha a cicának örökletes baja van kapj valamiféle kárpótlást. Ám ebben a kennelben tuti 100 körül lesz egy cica.
2011. szept. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. mindenképp egészségügyi garanciát, a cica legyen letesztelve mindenre elsősorban FIV-re.
2011. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!