Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak az elpusztult...

Mit csináljak az elpusztult cicával?

Figyelt kérdés

Van egy elpusztult cica tegnap óta nem messze tőlünk az út szélén. Nem törődik vele senki, már járják a legyek. Mit csináljak vele? Elásni nem tudom, nem is lennék képes hozzá nyúlni, de valamit kéne vele tenni.

Olyat légyszi ne írjatok, hogy forduljak az önkormányzathoz! Inkább valami kézzel fogható segítséget várnék.


2011. jún. 29. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
pedig igenis szólnod kell! van olyan szervezet akik elviszik az elhullott állatokat. te semmiképp se nyulj hozzá
2011. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
homok,lapát,felszeded bele homokkal együtte gy zacskóba és kukába.mást nem tudsz tenni szegényel ha elásni nem tudod
2011. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem halsz bele ha lapáttal hozzá nyulsz csak utána jol moss többször is kezet
2011. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sztem áss egy gödröt vhol, és lapáttal rakd bele a macskát. Miért írtad h nem tudod elásni?
2011. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elhullott állatokat a gyepmester szedi össze. Minden helységnak van egy hozzátartozó gyepmestere.Meg kell érdeklődni a rendőrségen a számát.
2011. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mert nincs ásóm, meg szerszámaim hozzá. Meg pszichikailag sem bírnám. Nem szép látvány. Ha csak messziről ránézek összeszorul a gyomrom.

Szeretnék szólni az illetékeseknek, de nem tudom ilyenkor kit kell értesíteni.

Oké, önkormányzat, de nálunk tudni kell, hogy egy egyszerű személyi igazolvány meghosszabbításához is háromszor kell fél napokat sorban állni három különböző helyen. Az első alkalommal csak azért állhatsz órákat egy ablak előtt, hogy kapj egy időpontot, hogy mikor menjél vissza az ügyeidet intézni. Röhej.

2011. jún. 29. 13:07
 7/8 A kérdező kommentje:
Gyepmester. Ez jó ötlet. Megpróbálok érdeklődni.
2011. jún. 29. 13:07
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, úgy néz ki sikerült elintézni. A helyi állategészségügyi teleptől kaptam egy számot, akik el fogják szállítani.

Sajnálom szegény cicát, de hát már segíteni nem lehet rajta.

Elég forgalmas környék egyébként. Sokan sétálnak erre, vagy sétáltatnak kutyákat, rajtunk kívül még sem tettek semmit.

2011. jún. 29. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!