Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel etessem? (lennt)

Mivel etessem? (lennt)

Figyelt kérdés

Az egyik nap az udvarunkra fialt egy macska.Békén hagytam, gondoltam úgy is elviszi az anyjuk.Mindet el is vette 1 kivételével.Pár napos, a szemét se tudja kinyitni.Mivel etessem?Eddig tehéntejet adtam neki fecskendőből.Ez jó, vagy valami mást?Árulnak macskáknak tejport, az jó neki?

És naponta hányszor eszik?

Előre is köszönöm!


2011. aug. 18. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért hagyta ott az anyja, mert életképtelen, vagy beteges... Tehéntejet ne adj neki, felnőttnek sem szabad, nemhogy újszülöttnek. Állatorvosnál, nagyobb állateledelboltban lehet kapni kölyköknek való anytejpótlót. Etesd azzal.
2011. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Már vettem neki tejport, csak nem voltam biztos, hogy jó-e.Amúgy csak pár nap múlva vettem észre, hogy itthagyta.2-3 napot lehetett ott.Megsajnáltam szegénykét, ha kibírt majdnem három napot, akkor legalább megadom neki azt a lehetőséget, hogy élve maradjon.
2011. aug. 18. 12:23
 3/8 anonim válasza:
Van külön kiscicáknak Whiskas Junior alutasakos macskakaja azt adhatod neki bátran amíg 1 éves nem lesz! kb. 80ft 1 db
2011. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon rendes Tőled, kitartást! Tudod, hogy 2 óránként kell etetni, melegen kell tartani még így nyáron is (törülközőbe csavart melegvízes palack), masszírozni a pociját és a végbélnyílását...stb... Vannak a neten elárvult kiscicáról szóló oldalak:)
2011. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja és éjjel-nappal kétóránként:(

Rendes tőled!

2011. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még túl kicsi ahhoz, hogy macskakaját adjak neki.Még a szemét se nyitotta ki.Vettem neki cúmisüveget, abból etetem.Köszi a válaszokat!
2011. aug. 18. 13:43
 7/8 A kérdező kommentje:
1 kérdés:Ha nyávog, akkor kell neki enni adni?:)
2011. aug. 18. 13:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Valszeg:)

Elég nehéz rájönni, mi a baja. Fázhat, keresheti az anyukáját, kakilnia kellhet, de leginkább éhes szokott lenni:)

2011. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!