Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnál segíteni macskaügyben,...

Tudnál segíteni macskaügyben, miért viselkedik így a macskám?

Figyelt kérdés
Ma kezdődött nála, olyan mintha nyomó fájdalmai lennének, egész nap nyafog/ nyávog és valami váladék jön ki, sokat nyalogatja is lent magát. Kicsit fura ez a viselkedés, mivel még sosem volt macskám, így nem tudom miért viselkedik így. Szoba cica, nincs ivartalanítva de nem találkozott még kandúrral úgyhogy terhes nem lehet... Mi lehet ez?
2011. jún. 30. 23:19
 1/8 tetro ***** válasza:
26%
tüzel. egy hétig csinálja, aztán elmúlik. fél évente újra kezdi
2011. jún. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A macskák nem félévente tüzelnek hanem kb. kéhetente...aztán egy hét szünet és újra az egész...egészen addig amíg nem találkozik kandúrral...na érted:D

Jobb lenne ha ivartalanítanád,már ha ez tüzelés.

2011. jún. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Már 1 éves a cica, szóval már tapasztaltam milyen mikor tüzel, de így még sosem viselkedett, alig eszik, és kicsit depressziósabb is mint szokott, valamint egész nap alszik.

u.i.: a tüzelése pont a héten volt, talán ez lenne az utolsó nap? és háj a hasa?...tanácstalan vagyok

2011. jún. 30. 23:36
 4/8 A kérdező kommentje:
Az én cicám talán havonta szokott tüzelni :)
2011. jún. 30. 23:38
 5/8 anonim ***** válasza:

A miénk két hetente tüzelt és valami über brutál hangon:D Ki is lett ivartalanítva mert képtelenség volt elviselni:)

Amúgy akkor nem tudom mi lehet a gond hátha jön valaki aki tud valami okosat mondani de szerintem vidd el állatorvoshoz.

2011. jún. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy méhgyulladása van. A miénknek is az volt. Gyorsan vidd el az állatorvoshoz, ebbe elég gyorsan bele lehet halni. Bár ebben a korban ritkán szokott jelentkezni, kicsit fiatal hozzá.
2011. jún. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nincs gennyes folyása? figyeld, lehet h azt nyalogatja le.

ha igen, akkor az gennyes méhgyulladás, orvosi kezelés kell.

2011. júl. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Méhgyulladása volt szegénykémnek :S szóval ivartalanították, és most itt fekszik nekem, biztos nagy megrázkódtatás volt ez a számára... de remélem minden rendben lesz és felépül... még egyszer köszönöm!
2011. júl. 15. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!