Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig hat a Frontline Spot...

Meddig hat a Frontline Spot on? Mindenhol mást írnak.

Figyelt kérdés
Meddig hat bolhák és meddig kullancsok ellen a Frontline Spot on (a sima, nem a Combo)? Mindenhol mást írnak.
2011. júl. 1. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A sima 3 hónap,a combó 1. Rá is van írva
2011. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bolha 3 hónap, kullancs 4 hét. Azért nem egy hónap, mert vannak hónapok 5 héttel is.
2011. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tehát akkor ugyanaddig jó mint a kutyára való Spot on? Van ahol meg azt írják, hogy bolha ellen 4 hétig, bolhák fejlődési ciklusát megszakítja 8 hétig, kullancs ellen meg 2 hétig jó.
2011. júl. 1. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha havonta teszel rá, szerintem az úgy jó. Végül is a cicák nincsenek olyan kopmolyan kitéve a kullancsok által terjesztett betegségeknek. Náluk a bolha elleni védelem a fontos. Én Advantage-t használtam a cicámra. Figyelni kell, milyen súlyú a cica, mert van 4 kiló alatti és feletti is.
2011. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi a tavasszal Biospotix-et vettünk a macskára, hát pénzkidobás volt, mert kullancsok ellen teljesen hatástalan, és egy ideje bolhával is tele van. És így a kutya is tele van bolhával, pedig Kiltix nyakörv van rajta és az hatásos szokott lenni. Csak hát idehozza őket a macska.
2011. júl. 2. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!