Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámnak meghaltak a kiscicá...

A cicámnak meghaltak a kiscicái. Mert elvitte valahova és nem találta meg őket és mire megtaláltuk őket már meghaltak olyan 2 naposak voltak. Mit csináljak, hogy nyugtassam meg a cicámat. Mert keresi őket mindenhol? Bővebben lent

Figyelt kérdés
sajnos ez nem az első eset hogy meghalnak a kiscicái. Volt már olyan hogy betegek voltak és az állatorvos elvitte őket.
2011. márc. 11. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudsz segíteni rajta. Talán foglalkozz vele többet, ez talán eltereli a figyelmét. A kipakoltatáson gondolkodtál már? Hosszútávú megoldásként működhet.
2011. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a kipakoltatás az az ivartalanítás ? :$
2011. márc. 11. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. És nagyon hasznos dolog...
2011. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem.gondolkodtunk rajta csak sokba kerül.
2011. márc. 11. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És ha a kiscicák nem halnának meg, az nem kerülne sokba? Nem hiszik így el az emberek, hogy te szereted a macskádat. Tenyészeti célra tartod? Gondolom nem. Akkor miért teszed ki annak, hogy bántsák (neki a párzás fáj) szüljön, aztán szenvedjen a kicsinyei miatt? 10.000 Ft-ból meg van az ivartalanítás. De igazad van, ennyit nem ér meg egy macska.
2011. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, az én macskám, aki kóbor volt és befogadtam, nekem szólt, hogy szülni fog!!! Annyira megbízott bennem, nem rejtette el e a kölykeit előlem. Valamit nem jól csináltok. Ivartalanítsd inkább és nem lesz több halott kismacska.
2011. márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Felelős állattartás = rászánod, összegyűjtöd a pénzt az ivartalanításra.
2011. márc. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!