Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet az, hogy 2 éves...

Mitől lehet az, hogy 2 éves lány cicám kb.3 hónapja néha bepisil, pedig korábban nem nagyon csinált ilyet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez általában annak köszönhető, hogy valami nem tetszik neki. Volt bármi változás az életében? Az új illatokra is reagálhatnak így. Új mosópor, új parfüm, új tisztítószer... Nem egyszerű, de ki kell sakkozni, mi a baja. Én is jártam így, akkor két probléma volt, az egyik, hogy kizártuk a nappaliból, a másik, hogy olyan wc-t kapott, aminek volt teteje. Ez zavarta. Megszüntettük az indokot, azóta egyszer sem volt baleset. De az a két hónap, amíg rájöttünk...
2009. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy az illatok is, de sokszor az alomba végzi a dolgát, és ritkán fordulnak elő balesetek, többnyire tüzelés előtt, ami mostanában a tavasz beköszöntével egyre gyakoribb. lehetséges hogy a tüzelés az oka? nőstény macskánál még nem hallottam hogy jelölgetne.
2009. márc. 28. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én "gyerekem" is a tüzelés beköszöntekor kezdett el irdatlan Balato méretű tócsákat hagyni az ágyneműn!!!


Visítottam amikor este belefeküdtem.


Ivartalanítottuk inkább.


Teltek a hónapok és megint előjött.

:S


Nem tudom mitől lehet.

elkeserítő, de tény hogy valami olyasmiről lehet szó hogy ha nem tetszik neki valami akkor pisil.

2010. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem azóta már kiderült, orvosi okai voltak a mellé vizelésnek...elzáródott a hólyagja és így próbált számomra jelezni, hogy nem jó neki... elvittem dokihoz kitisztították, katétert kapott 5 napra, de most már jól van a drága:) egyébként vannak finnyás cicák, akik ha már kicsit piszkos az alom nem megy bele, másrészt egy fajta almot célszerű használni amibe belemegy, és arra szoktatni mert ha az alom mínősége nem megfelelő ( homokszerű, nem áll össze, hamar átázik) szintén nem megy bele..
2010. júl. 3. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!