Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki tetszik nekem, és korábban gyakran rámnéz, meg ilyesmi. Bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki tetszik nekem, és korábban gyakran rámnéz, meg iylesmiPl mikor álltunk a buszmegállóban, akkor ha beszélbetett a bnőivel, akkor gyakran rámnézett, meg olyan isvolt, hogy mikor ő beszélt akkor is vagy 2-3 mp-re rám nézett...és mikor mentem felfele a buszra(ő már fent volt, nem volt mellette szabad hely), akkor is nézett, DE mostanság már nem nagyon néz...Szerintetek bejövök neki?
2009. júl. 4. 20:18
 1/6 A kérdező kommentje:

Uhh így utólag olvasva... elég hülye kérdés!XD

De azért ha tudtok, írjatok már! köszi

16 évesek vagyunk.Amúgy nem jár senkivel.

2009. júl. 4. 20:19
 2/6 anonim válasza:
Bejössz neki, de teszteld le és hívd meg egy fagyira.
2009. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem biztos azért h bejösz neki...

lehet h érzi hogy tetszik neked...az is lehet hogy csak flörtölni akar

2009. júl. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyi cimbora.


A helyzet az, hogy esélyes, hogy bejössz neki, de levette, hogy csöppet teszetosza voltál.


Mostanában azért nem néz már, mert nem vár örökké. :(


Hidd el, nincs veszítenivalód. Beszélj vele.


Nem egyértelmű, hogy személyesen is ismered-e vagy csak látásból.

De végül is ez nem fontos, csak a jó módszert kell megtalálnod.


Várd meg, hogy a csorda leszakadjon (a barátnői ne legyenek ott) és akkor eljött a te időd.


Mond neki, hogy:

-Szia. :D


Aztán hódítsd meg kisember. :D:D


Na pá.

Sok sikert.

2009. júl. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah velem is ez volt. Volt egy csaj és nagyon tetszett, és sztem én is neki, mert gyakran nézett, de mindig azt gondoltam, hogy biztos nem engem néz meg ilyesmi, és nem mertem lépni , nem is lett semmi az egészből. Ez mind az önbizalomhiányom miatt volt :( Szerintem csinálj valamit, nehogy te is így járj !!!
2009. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bejössz neki de neked kell lépni,szedd össze nagad menj és beszélgess vele, fel a fejjel bátorság, hajrá!
2009. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!