Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja? ( Kérdésed...

Mi lehet a baja? ( Kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés
Volt két kiscicám az egyik sajnos eltűnt, valószínűleg valaki elvitte.. Most csak az egyik van meg, de ő folyamatosan nyávog, nem úgy, mint általában a cicák, inkább úgy, mintha sírna. Rendesen kap enni, inni, foglalkozok, játszok vele, de még ígyis folyamatosan csak nyivákol.. Este nagyon sokáig az ablakom előtt van és akkor sem hagyja abba a nyávogást.. Hiányozhat a testvére? Sokszor csak mászkál a szobában és nyávog.. Őt keresheti? És mivel pótolhatnám ezt az "űrt", hogy eltűnt a testvére?
2011. júl. 4. 11:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem szép ilyet mondani, de ha már macskákat (mágha más állatot is) "vígan" lövöldöz, akkor saját magát lőjje fejbe légpuskával. xD
2011. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
*mégha
2011. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Egyetértek!:)

Egyébként nem minden ok nélkül írtam, hogy "agybeteg"..

Éjszaka azt képzeli, hogy csengetnek hozzá, kimegy lövöldözni.. (Van légpuskája és pisztolya is)

Ez semmi, azzal vádol, hogy elloptam tőle 1000ft-ot.Ha 50 ft-ot lopnék akkoris bűntudatom lenne, úgyhogy kicsit félreismert. :S

2011. júl. 4. 12:24
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, a lényeg, hogy a te lelkiismereted tiszta és nem loptál el semmit. :-) Engem családtag vádolt meg nem rég, úgy hogy nem is volt igaz, amivel vádolt. Csak mivel hagyatéki tárgyalás volt és MINDENT, ismétlem MINDENT akart, még a testvéreit is kitúrni, hazugságokat terjeszt, annak elenére, hogy nem lenne szabad. Szégyen és szánalmas az ilyen. De leesne az álla, mert a hazugság gép nem hazudik. :D Az ember (rosszabbik esetben) még a saját családtagjában is csalódhat. :-S Persze tisztelet a kivételnek. De én nem törődek vele, az ő lelkiismeretével neki kell elszámolnia, az enyém tiszta. :-)


Am. ez igaz nem vicces, de egy kicsit elmosolyodtam azon, hogy ha a szomszédodhoz becsönget valaki, akkor kimegy puskával. xD Ok, kell az elővigyázatosság, de hát na.

Milyen emberek vannak.. :D :-)

2011. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát igen!.. Vannak érdekes emberek, az egyszer biztos. :)
2011. júl. 4. 12:55
 16/17 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, nálunk is idiótád a szomszédok:s itt kb mindenkinek van kutyája, és nyilván legtöbbjük ugat, minket akartak feljelenteni merhogy ugat a kutya. Egyaz hogy kertesház, másik meg hogy az övéjük ugyanúgy ugat... Meg a macskákat is lemérgezik..Volt egy nagyon okos macskánk, aki idegen kaját nem evett meg:) de sajnos eltűnt:( (kivácsi vagyok mi lett vele...:s) Meg tavaly voltak kiscicák, és az egyik eltűnt. Az egyik szomszédtól tudtuk meg hogy valakinek a fogyatékos+neveletlen fiacskája elvitte és konkrétan megetette egy kutyával! :( Szóval itt is vannak ilyenek...:/
2011. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Elég sajnálatos, hogy ilyenekre képesek az emberek! Pedig a macskák is ugyanolyan érző lények, mint mi és, ha megfelelő gondozást kapnak, szerintem nagyon hűséges "barátaink, társaink" tudnak lenni éveken át! :)
2011. júl. 4. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!