Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nyáron elutazunk 3 hétre...

Nyáron elutazunk 3 hétre nyaralni a Balatonra. Mit csinljak a 4 kismacskámmal?

Figyelt kérdés

Most még csak egy van de nem sokára lesz még három kis cicám is. Mit csináljak velük nyárra? Megoldható lenne elvinni őket de macerás is és a cicáknak sem lenne jó annyit utazni egy dobozban. Meg lehet hogy elvesznének a Balatonon... :(

Mit tegyek?


2009. jún. 21. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi mindig vittük magunkkal a macsekokat, jó volt nekik a Balatonnél, nem szöktek el, kajálni mindig visszajöttek hozzánk. Többnyire kocsival mentünk, de volt már, hogy vonattal cicakosárban vittük őket, és a cicák mellett idegen kutya is volt, ugatott a cicákra. Kicsit macerásabb így az utazás. Ha nem akarod utaztatni a macskákat, kérj meg valakit, hogy etesse. Szomszéd, rokon, stb... Ha csak pár napról volt szó mi is így oldottuk meg.
2009. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jézusom 4 macska?macskapanzió vagy nemtom..
2009. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi a szomszédot szoktuk megkérni hogy minden nap vigyen nekik enni, inni. De valami rokonnak is szólhatsz ha van a közelben. Esetleg addig elviszed hozzájuk és vigyáznak rájuk.
2009. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Megpróbálom a lehet legjobbat választani.


2.válaszoló:

Szerintem négy macska nem annyira sok láttam már sokkal többet is egy helyen lakni.Én nagyon szeretem a cicákat és nekem így jó.

2009. jún. 21. 16:47
 5/9 anonim ***** válasza:
4 macska az nemis sok nekem 4 kutyusom van:D
2009. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát ha megfelelően el vannak látva,ivartalanítva vannak,be vannak oltva,akkor ok.
2009. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

állatorvos azt mondta nekem h a macskák a helyhez kötödnek és jobb ha nem visszük magunkkal nyaralni a cicákat mert az csak felesleges stressz nekik,főleg h idegen hely, más macskák területe stb. mi van ha véletlenül kiszökik?

Inkább hagyd otthon és etesse vki őket. A cicák nem annyira érzékenyek mint a kutyák.

2009. jún. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rokonokra, szomszédokra lehet bízni :D:D:D
2009. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen ez igaz!

Most kiderült hogy egyenlőre egy macskáról lesz szó nyár végén elsz még 3.

Viszont ennek a cicusnak nagyon sok törődésre van szüksége és nem akarom hogy 3 hétig egyedül legyen és csak a kaját kapja. Ebbe bele bolundulna!

Viszont azt sem akarom hogy elszökjön mert nagyon szeretem.És nem szeretnék neki sterssz okozni. :'(

Most mit csináljak??

2009. jún. 26. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!