Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maine coon cicának mit lehet...

Maine coon cicának mit lehet főzni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
rizset répával, rizset csirkemájjal. Nekem a kiskutyáim ették ezt, szereték.
2011. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
macskának a nyers hús jobb, mint a főtt kaja, de nyersen csakis szárnyas vagy hal legyen vagy szárnyas belsőség.
2011. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amúgy főzni meg bármilyen húst, halat, kevés zöldséget és kevés rizst, nagyon esetleg tésztát vagy krumplit
2011. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) de az én cicám még csak 3 hónapos, így is főzhetek neki? és a zöldséget is megeszik?
2011. júl. 5. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:

persze, már ilyenkor simán ehetnek rendes kaját, csak kicsit össze kell vágni nekik

egyébként van amelyik szereti a zöldséget, van amelyik nem, a cicától függ. a főtt kukoricát általában mind szereti ,csak ne egyen sokat belőle. anyukám macskája meg pl a paradicsomot szabályosan lelopta az asztalról :)

2011. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 macsekom van, az egyik imádja a fött sárgarépát egymagában, a másik 2 nem eszi meg. Ha kiskorától rászoktatod a zöldségekre akkor meg valószínűleg meg fogja enni.
2011. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. júl. 5. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!