Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fogok kapni macskát, és ha...

Fogok kapni macskát, és ha majd aludhat az ágyamba nemfog nyávogni?

Figyelt kérdés
szóval általába első napokban a macskák nyávognak éjszaka. ha feljöhet az ágyamba akkor nemfog? attólfélek h este beleszarik az ágyba nekemmeg olyan lesz a mindenem..ez kapcsoltas válasaitokat, tapasztalaitok véleményeteket várom!:) köszi mindenkinek:)
2011. júl. 5. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:

nem kéne,h. az ágyadban aludjon, nem higiénikus, és nem hiszem,h. egész addig nyugton maradna, amíg te aludni óhajtasz.

viszont nem sz.rna be, alomra kell szoktatni, ez könnyen szokott menni.

2011. júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
51%
tiszta ször leszel meg szaros
2011. júl. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha alomra szoktatod, nem kell ettől tartanod, de készülj fel, hogy mindened tiszta szőr lesz, és lehet bármekkora ágyad, őkelme vagy a fejednél, vagy a lábadnál óhajt majd aludni... és nem árt tudnod, hogy a macskák éjszakai állatok...
2011. júl. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A macska éjjel elég aktív. Az ágyadban lehet, de hogy aludni nem fog, az hétszentség. Mondjuk az is, hogy odakakálni sem, ezek tiszta állatok, maguktól is alomra szoknak elképesztő gyorsan, bár egy kis segítség nem árt.
2011. júl. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem van macska szoba cica perzsa, este nyitva van az ajtó és néha felugrik az ágyba mellém aludni, nem szarik be, nem zavar, dorombol es elalszik, valamikor reggel úgy kell felébreszteni mert még aludna, én meg már beágyaznék. Nyáron hullajtja a szőrét akkor teríts le neki egy plédet ahol aludni szokott és nem leszel szőrös.

22L

2011. júl. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ha felmehet nem fog nyávogni, de az első néhány éjszaka horror lesz. Aztán majd a macsek megszokja h éjszaka alvás van. Nekem első pár éjszaka a fejemen grasszált...

De azóta nem nagyon alszik velem, szerintem néhányszor ráfeküdtem, szóval inkább a saját ágyában alszik. Nem lesz gond. Amúgy a higiénia miatt nem aggódnék. Legalábbis én sosem tettem és nem is lett semmi bajom.

2011. júl. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én cicám olyan pici volt, hogy bizony bekakilt az ágyba. Mentségére legyen mondva hogy mindössze 4 hetes volt és éjszaka kaptam (az anyja nem gondozta), úgyhogy tejen kívül mást még nem tudtam adni neki. Még menni is alig bírt, 3 óránként sírt, de második reggel úgy ébredtem hogy a fejem felett alszik a párnán, csendben, valahogy felkapaszkodott az ágyba és ott megnyugodott. Azóta velem alszik, akkor fekszik és kel, amikor én, soha nem zavar az alvásban.
2011. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első napokban tuti nem lesz alvás, hacsak ki nem zárod. A miénk még utána is sokáig a madarakkal kelt, valszeg az előző gazdi korán járt dolgozni, mostanra megszokta, hogy óra csörgése előtt nincs se kaja, se játék. Odajön, bepróbálkozik kis nedves orrnyomival, aztán lefekszik. Bekakilni nem fog viszont, ha nem nagyon pici.
2011. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!