Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kezd el a macskám...

Miért kezd el a macskám nyávogni/morogni/karmolni, ha hozzáérek a farkához? Másé is csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 02:43
 1/10 anonim ***** válasza:
az enyém is... nem tudom miért, kényes :))
2011. máj. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

macskája válogatja, az enyémek fésülni is engedik.

most is az egyik ganyé és nem hagy gépelni:)))

2011. máj. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hagyjad ha nem szereti, nem mintha idővel nem lehetne hozzá szoktatni. Pl úgy, hogy a fark tövükben vakarást nagyon szeretik, csak úgy emelik a popójukat rá. Na most egyre többször, fokozatosan, ezután húzd végig a simit a farkán is, és valami jó dologgal fogja összekapcsolni.

Egyébként a hátsó lábak amit abszolút egy sem tűr szinte! Különösen a tapik, szerintem csikisek!

:-))))))))))))))

2011. máj. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Az enyém megnyal, ha megharapom a farkát.
2011. máj. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az enyém nem, sőt az unokám a farkánál fogva "kormányozza".
2011. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is kényes a farkára, nem morog v karmol, de megharap- nem erősen, csak ráfog a kezemre, ha piszkálom a farkát. Biztos ott kezdődik az intim szférája :D
2011. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6.25

Köszi a remek tanácsot! Kipróbáltam. Megvarkagattam a faroktövét....megharapott XD

2011. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen? Megharapott? Ezt meg nem kellene hagyni!

Ahogy a gyereknek nem hagyjuk hogy a szüleire kezet emeljen, a kutyának hogy fellökjön, vagy megharapjon, úgy miért kell hagyni hogy megharapjon egy macska? Csapj az orrára!!!Szokjon le róla!

Én nem mondtam hogy durr bele, ess neki egyből, fokozatosan kell.

És mielőtt azt mondod, nem lehet, meg jaj szegény cica...

Elmondanám tavaly tavasszal egy olyan anyacicát hoztak hozzám a kölykeivel, akit ütöttek vágtak, kínoztak a kissebbségiek.

Szerinted? Csontig harapott, és támadott, és félt.

Ma már úgy gyöntölöm a kis seggét, hasát, farkát ahogy én akarom...egy év melómba került.

2 hónap mig a fejéhez nyúlhattam, de ha már a nyaka felé mentem elszaladt...remegett...stb Szép fokozatosan mentem hátrafele,majd a hasa felé, hónapok-hónapok.... Szóval olyan nincs hogy nem lehet.

Persze harapdáljon nyugodtan, ha nem akarod hogy tiszteljen, és mondj le a farkincája, akár a fél macska simogatásáról...és akkor ennyi.

2011. máj. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

nekem eddig ha 50 macsekom nem volt akkor egy se, szval asszem ismerem őket. ha nem akarja ne simogatsd. de az is lehet h fáj neki, vagy rossz emléke van vele kapcsolatban.

a hátsó lábuk meg nem csikis, a lábujjak közti masszírolást imádják, eleinte nem tudják mit akarsz, fura nekik de majd rá jönnek később h ez nekik tetszik és hagyják. van melyik kifejezetten "kéri" a maszírt...

2011. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

23.23

Nem tudom honnan vetted le azt h hagyom. Megharapott de ez nem azt jelenti h ezt hagyom neki...

2011. máj. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!