Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit jelen az, ha a kiscica...

Mit jelen az, ha a kiscica egyik pupillája nagyobb mint a másik?

Figyelt kérdés
Találtam egy kiscicát, megsajnáltam és befogadtam. Amikor hazavittem még nem is tűnt fel, hogy az egyik pupillája nagyobb a másiknál. Nagyon furcsa, mert csak akkor amikor felébred. Szerintetek ez mit jelenthet? Ez egy betegség, vagy csak így született?
2011. júl. 6. 09:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Légyszives, csak olyanok írjanak, akiknek van(volt) ilyen cicájuk.
2011. júl. 6. 10:16
 2/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__1901484-a-ma..


Itten az utolsó válaszoló én vagyok. Azt még hozzáteszem, hogy nyilván a szemével is lehet gond, de az valami nyomáskülönbséggel is együtt jár, ha jól emlékszem és valszeg akkor azt látnád rajta, hogy zavarja. Vagy beütötte a fejét, sérült valami, vagy maradandóan vagy átmentileg, előbbi esetben feltűnne, utóbbiban majd elmúlik. Leukózis vagy valami más macskabetegség tünete is lehet, nem emlékszem pontosan melyik. Ezeket nem nekem mondta az orvos, hanem neten olvastam utána. Szóval sok minden lehet.

2011. júl. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
agytumor.
2012. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!