Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nagyobb a jobb szemeben...

Miert nagyobb a jobb szemeben a pupillaja a kislanyomnak? Nem fog latni vele rendesen?

Figyelt kérdés
segitsetek valakinek van meg igy?? mitol lehet?? nagyon aggaszt hogy miert ojan neki a szemikeje...3 honapos a kislanyom.
2008. dec. 28. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakmabeli vagyok, szembetegekkel, vakokkal foglalkozom. Szerintem semmi gond nincs, előfordul, de biztos ami biztos vidd el a Tömő utcai szemklinikára és keresd Dr. Maka Erikát, vagy Dr. Sényi Katalint. És ne idegeskedj, biztos nincs baj, de jobb félni...
2008. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a segitseget.es ott mit fognak csinalni vele?? nem fog fajni neki ??es hogy tudjak megallapitani hogy van e baja? o ugy felek csak ne kelljen szemuveg neki.
2008. dec. 28. 21:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az előttem szólónak igaza van. Ha nagyon félsz menjetek orvoshoz bár szerintem csak olyan lehet amit el fog nőni.

Az a lényeg hogy ne aggódj nagyon miatta mert megérzi és nyugtalan lesz a baba is.

2008. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a masodik valaszolonak is koszonom!!!!!1
2008. dec. 28. 21:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Belecseppentenek cseppet, egy fényceruzával megnézik a szemfeneket vagyis belevilágítanak és ha ott úgy gondolják ultrahangra küldik, ami abból áll hogy a gépet azt a kis fejet a csukott szemen mozgatják. Valószínű üvölteni fog, de csak azért mert szemcsepp kerül a szemébe és addig megfogják a fejét ne mozgassa. Nem fáj egyik beavatkozás sem.
2008. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
koszonom hogy le irtad hogy mibol all a vazsgalat. minden jot es mindannyiotoknak BOLDOG UJ EVET !!!!!
2008. dec. 28. 21:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 29 éves vagyok és gyerekkorom óta az egyik pupillám nagyobb mint a másik a jelenség neve anisocoria.A veleszületet anisocoria nem káros van amikor felnőttkorban fertőzés okozza, de ez babádra nem vonatkozik..Ja és mindent látok semmi gondom nincs vele fogorvoskén tevékenykedem:)Ne izgulj!(gyakoroló édesapa)
2008. dec. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolso valaszolonak. nagyon szepen koszonom hogy el magyaraztad hogy mi lehet ez. meg nyugtattal. megegyszer koszonom. es MINDENKINEK BOLDOG UJ EVET KIVANOK !!!!
2008. dec. 30. 21:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! lehet, hogy már későn írok, de nem kell agódnod. Az én lányomnak a bal pupillája nagyobb (most 10 hónapos). Elküldtek minket is gyermek neurológushoz, ő megviszgálta és küldött tovább szemészetre, ott úgy viszgálták ahogy előttem leírták, és nem találtak semmi gondot. Azt mondták tökéletesen lát és ennyi. Én szexepilnek fogom fel, legalább nem ugyanolyan mint a többiek.
2008. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szia nem irtal keson met en mindig es bar meddig varom a segitsegeket. es nagyon koszonom neked a segitseget. csak az a fura hogy eddig nem volt semmi a szemevel csak ugy kb ket hete van igy a szemikeje hogy hogy nincs elso perctol akkor igy?? minden jot neketek es .KUEK.!! Ha tudsz felelni a kerdeseimre meg akkor meg koszonnem .
2009. jan. 1. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!