Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy macskám bemendt az...

Van egy macskám bemendt az asztalom alá de nem tudom kivenni még kis mini halacskákkal sem pedig az a kedvence. Nemrég vasárnap került hozzánk de nagyon fél és nem tudjuk mi miatt Szerintetek?

Figyelt kérdés
Én nem tudom
2011. júl. 7. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor hagyd,majd előjön,ha úgy érzi biztonságos...ne vegyetek róla tudomást
2011. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, ha megvárod amíg magától is előjön, ha mész mindig utána, próbálod magadhoz venni, csalogatod, akkor csak jobban fog félni. Hagyd, hogy megnyugodjon, és a saját tempójában barátkozzon meg az új otthonával. Ha nem mész mindenhova utána, hanem tudomást sem veszel róla, akkor hamarabb megbátorodik és előjön. Persze tudom ezt nehéz betartani, hiszen egy kiscica nagyon cuki, és az ember legszívesebben állandóan csak babusgatná, de ez a legjobb megoldás.
2011. júl. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor vidd arrébb az asztalt.
2011. júl. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Tégy neki az asztal alá kaját-piát, esetleg egy kispárnát is, vagy pokrócot, amire lefekhet. Ha már ezt a részt "belakta", majd saját ütemében tágítja a lakóhelyét. Amikor már azt látod, hogy néha kijön onnét, pár nappal később már az edényeit kintebb rakhatod, ezzel tudod majd csalogatni.
2011. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Csatlakozom az előzőekhez: egyenlőre hagyd ott, ahol van. Az enyém egy hétig az ágy alatt "lakott", mikor hoztuk. Tettem oda neki enni-inni valót és egy almostálcát. Lassan egy éve itt van, de ha idegen jön, még mindig besprintel az ágy alá :) Velünk barátságos, ölemben alszik, dorombol stb.
2011. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okés köszi mindenki :D :D
2011. júl. 9. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!