Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolti kutyaeledelek közül...

Bolti kutyaeledelek közül melyik a kedvence a kutyádnak?

Figyelt kérdés
Pontos megnevezés érdekel, ha vmiről sok pozitív válasz jön és még nem vettem a kutyusunknak, akkor megveszem.
2011. febr. 24. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

A bolti kutyaeledeleket nem eteti az,akinek fontos a kutyája egészsége.

Kevés húst és rengeteg gabonát tartalmaznak,van bennük színező és tartósító kemikália,rengeteg mesterséges ízesítő.

Csak egy kicsit több pénzért lehet venni középkategóriás,normális kutyatápokat.

2011. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy látszik rosszul fogalmaztam, mert úgy érzem nem ezt kérdeztem, amit válaszoltál.
2011. febr. 24. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Eukanuba-t eszik, nagyon szereti, bár sajnos azt is megeszi amit nem lenne szabad:(

És ahogy előttem is leírták, a bolti szemetet nem ajánlom!

2011. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Acanával etetek, szerencsére a kutyámnak bevált, mert jó a kondija tőle, viszont ezt a tápot nem lehet minden sarki boltban kapni, hanem netről illetve van saját boltja is. Pedigree, Chappy, Friskies és társait felejtsd el mert tele vannak mindenféle szeméttel ráadásul még drágák is a minőségükhöz képest.
2011. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a Natura Vet tápja jött be nagyon jól.
2011. febr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De igen,összefügg a kérdéssel.

Te azt kérdezted,melyik bolti kutyaeledelről van jó tapasztalat.

Mint láthatod,csak rossz van.

Érdemes lenne megfontolni normális kutyakaja etetését.

Van pl.a Happy Dognak egy kajája,abból 10 kg olyan 3-4 ezer ft,és sokkal jobb minőség,mint a nem is olcsó közérti trágyák.

Van olyan webáruház,ami házhoz is viszi ingyen vagy nagyon olcsón.

Hidd el,jobban megérné.

2011. febr. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én acana lamb & apple-el etetek, mert csirkeallergiás a kutyám.Nekünk nagyon bevált, mindenkinek ajánlom az acana termékeit!
2011. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!