Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen vitaminokat adjak a...

Milyen vitaminokat adjak a cicámnak, hogy még sokáig éljen? Már 15 éves fiú cica, még mindig szeret játszani, főleg labdázni. Konzerves kajákat szoktam neki venni (a házi kosztot nem enné meg. ( el van kényeztetve, a család kedvence)

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nagyon fontos, hogy ha megteheted jó minőségű táppal etesd a cicádat (Royal Canint javasolnék én is ezzel etetek.) és ez mellé nem kell más vitamin mert az túladagoláshoz vezethet és annak rossz következményei is lehetnek :( Ha az állatorvos nem írt fel neki semmit akkor nincs szüksége ilyesmire, de ha még szeretnéd menj be egy fressnapfba és ott kérdezd meg az eladót, hogy mit vehetnél neki :)

Sok sikert:)

2010. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém most lesz 16. Vitamint, azt nem kap. Szárazat eszik, bármit. Két éve hajlandó a konzervet is megenni.Szoktam adni nyers csirke fejet, hogy a fogai szép tiszták legyenek.

Talán Állatnak való Béres cseppet, vagy idős cicának való Lavet tabit adhatsz neki. Ártani nem árt. Pusztán szerencse dolga, milyen adottságú cicát adott a sors.

2010. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. aug. 4. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak Senior tápok a prémium kategóriában, ezeket keresd.
2010. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni macska Béres cseppet, de embernek valót is kaphat akár. Illetve van egy immunerősítő szer, ami nagyon jó idős állatoknak, Vetri DMG a neve, bár elég drága, 7000Ft körül van.
2010. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!