Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem probléma, ha max. az...

Nem probléma, ha max. az erkélyen "szellőzik" a macskánk?

Figyelt kérdés
Kertes házból lakótelepi lakásba költöztünk. Sajnáltuk, hogy nem lehet odakinn, mint addig, ezért le-levittük sétálni. Azonban ez akkora tortúra volt, hogy feladtuk!
2009. márc. 30. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Meg fogja szokni, csak egy kis idő kell hozzá. Ismerek olyan macsekot, aki kertes házban élt és a környék "réme" volt, ennek ellenére megszokta a lakótelepet, ő is csak az erkélyen nézelődik.
2009. márc. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól függ hányadik emeleten laktok. Én is hasonló helyzetbe kerültem és ha a harmadik emeletnél magasabban akkor semmi probléma. Viszont alacsonyabb szinten könnyen elszökhet egerészni.
2009. márc. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A mienk is csak ott. Elvan, de kergetőzni kell a lakásban vele.Sport.

Jó mérgesen magyarázd el neki, hogy nem mászik ki!! Mert a barátnőméké a 3-ról kétszer esett ki, pedig tudta, hogy nem szabad. A falra mászott a verebek után.

2009. márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A negyediken lakunk, és nagy vadász (volt...) őkelme. Féltem is emiatt, mert már korzózott az erkélyládák szélén, amikor madarakat vett észre. (Én is hallottam olyanról, hogy leestek emeletnyi magasságokból!) Úgy nézem szerencsére, önállóan is tart edzéseket, időnként rohangál szobáról szobára, de mi is játszunk vele. Szóval nem muszáj levinni, ez igen jó hír, köszönöm a válaszaitokat.
2009. márc. 30. 18:48
 5/13 anonim válasza:
100%

Hát hasonló problémám van nekem is, úgyhogy én is ide írok.

A szüleimnek van egy macskája, és hatalmas kertes házban élnek. A cica imád kinnt lenni, csavarogni, de nem megy messzire soha.

A szüleim a nyáron valószínüleg elutaznak külföldre 3 hónapra, addig a cicus idejön, panelba a 7. emeletre. Nem tudom hogy fogja bírni, megszakadna a szivem ha szenvedne :( Szerintetek elég, ha sokat játszok és foglalkozok vele?

2009. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ilyen virágláda-tartó rácsokat akasztottam kívülre . Olcsón, készen kapható.Abbe meg kaktuszokat tettem. Legyen óvatosabb a szélén. Ha leesik, inkább a kaktuszba, mint az utcára.
2009. ápr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
a macskának ez nemigazán jó mert neki a kintlét az élete hogy harcoljon a területért a lánymacsekokért stb.
2009. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Én albérletben élek egyedül és szeretnék macsekot,de sokan azt mondják állatkínzás itt tartani őket.Nos sztem nem,úgy is terveztem,hogy veszek neki hámot és leviszem majd sétálgatni,csak nem túl gyakran nehogy leugorjon nekem a 6ról egysze véletlenülXD
2009. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mivel szeretjük a macsekot, árgus szemmel figyeltük, nem szenved-e a bezártságtól. De azt hiszem, inkább csak én feltételeztem ezt. Azoknak lehet igaza, akik azt mondják, nincs akkora mozgásigényük a cicáknak, mint pl. a kutyáknak, és ezért is ajánlják háziállatként lakásba. Csak ugye a miénk kerthez szokott előtte, ezért sajnáltam volna, ha megsínyli a kötözést.
2009. ápr. 2. 20:19
 10/13 anonim ***** válasza:
10:56 Máskor tessék rendesen kiírni, de elég. Te akkor ne engedd le, se ki, se a folyosóra, mert ha egyedül elindul "haza" felé, az elég veszélyes lehet. És egy macsektól pedig kitelik az. Ellesztek a lakásban addig.
2009. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!