Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez ártana a kiscicáknak?

Ez ártana a kiscicáknak?

Figyelt kérdés

A macskánk július 4-én fialt(ez az első fialása) 3 kölyköt a padlásra, ahol most nagyon meleg van.

Arra gondoltam, hogy lehozom őket, de azt hallottam, hogy ha elvesszük a kicsiket arról a helyről ahol fialta őket az anyjuk, akkor nem fog vele foglalkozni...na meg még a szemük sem nyílt ki..

Mit tegyek?


2011. júl. 9. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az anyjukkal együtt viszed el akkor foglalkozni fog velük. De amúgy szerintem az anyamacskának is van annyi esze hogy ha melegvan akkor a szájában leviszi őket. Nálunk is voltak kismacskák a padláson, ott nőttek fel, télen nyáron ott voltak de nem lett bajuk. Szerintem hagyd őket :)
2011. júl. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az anyamacska tegnap óta többször lejön hűsölni, nemrég pedig a nyelve is lógott és lihegett annyira melege volt, de a cicákat nem hozta le, pedig szegénykéknek sem lehet könnyű...
2011. júl. 9. 17:27
 3/7 anonim válasza:
Ne félj 2-3hétes korukra előhozza őket de ha leszeretnéd hozni minden képp ugy csináld ha még nincs kinyílva a szemük ,hogy valami rongyal fogd meg őket..mert másképp ellöki..ha a szemük kivan nyílva és már menni is tudnak nagyából de még nem hozta elő őket..nyugottan megfoghatod és lehozhatod a piciket:D:D
2011. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nemrég lehozta az anyukájuk a piciket. :)

Nagyon tündériek!

Egyébként a kismacskáknak miért nyílik ki a szemük csak később (7-14 nap múlva) ?

2011. júl. 9. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom..biztos addigra fejlődik ki nekik valami..lehet hogy most tök hülyeséget írtam? :D
2011. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hagyd ott őket.

Ha azért aggódsz, hogy fázni fognak, akkor azt mondom, hogy az anya tudja a melegítés művészetét

2011. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs, szerintem nem fognak megsülni. Nem tudják szabályozni a testhőmérsékletüket. Ezért nem sülnek meg.
2011. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!