Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskanáthás a cicám de nem...

Macskanáthás a cicám de nem gyógyil mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

A cicámmacskanáthás :(:(:((hörtyög tüsszög váladékos a szeme szinte alig lát szegény


Már kb 2 hete elvittem a dokihoz felirt antibiotikumot renszeresen adok neki és szemcseppetis kap szerdáig kell neki ezeket szedni de nem gyógyul

Mi lehet a baja?


2011. júl. 9. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát túl sok jót ne várj.

Az enyémet is kezelték, minden nap oltották, kapta a lázcsillapítókat, de a végén már semmilyen gyógyszerre nem reagált és el kellett altatni. :(

2011. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valahol azt olvastam ezzel kapcsolatban, hogyha a macska náthát nem kezelik időben, akkor már nem lehet rajta segíteni.

Nálunk egy 5 éve elszökött cicám jött haza csont soványan macskanáthától alig látott, orra folyt és folyamatosan tüsszögött. Szegényt el kellett altatni, mert nem bírtuk nézni, ahogy szenved.

2011. júl. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves 2. válaszoló! Nekem ugyanez volt a cicámmal..:( De nekünk magától halt meg, és nem elaltatták.
2011. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De ezt nem értem? Az oltás ellenére elkapta? Csak azért, mert gondolom oltatod, ha ilyen lelkiismeretesen ápolod, mindenesetre drukkolok.

Ha nem volt beoltva, álljon örök tanulságul ez mindenkinek, ha meg is gyógyul, de nehezen.

Ha be volt oltva akkor meg szomorú h ennek ellenére elkapta :(

2011. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha be van oltva és elkapja, akkor abba elvileg nem halhat bele.
2011. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 x) ***** válasza:
Az én macskámmal az volt a probléma hogy kandúr volt sokat kóborolt más macskákkal és valahogy mindig visszafertőzték :/
2011. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!