Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kell nevelni a cicát...

Hogyan kell nevelni a cicát hogy az alomba végezze el a dolgát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 16:41
1 2
 1/17 Szafica ***** válasza:
mikor látod, hogy kaparja a padlót tedd gyorsan az alomba, de óvatosan emeld fel, ne nyomd meg a pociját
2011. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
tehát ha látom h kaparja a padlót akkor az azt jelenti h kell neki?
2011. júl. 10. 16:45
 3/17 anonim ***** válasza:
igen
2011. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Szafica ***** válasza:
de ha csak játszik (észre lehet venni), akkor azért ne tedd az alomba:D
2011. júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Ez fura, mi mindket esetben az utcarol szedtunk ossze par hetes, kidobott kiscicat (az elsonek meg a szeme sem volt kinyilva), es automatikusan az alomba kezdetk uriteni.

Tudom, ez most nem volt hasznos, csak meglepodtem, hogy a macskakat is kell "treningezni".

2011. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

értem köszi :) igen nyilván akkor nem rakom bele :D

még kint van az anyjánál a kiscica szerintem nem sokára be is fogom hozni :) és majd kiderül mennyire tudja hova kell csinálnia meg majd figyelem :)

2011. júl. 10. 16:53
 7/17 anonim ***** válasza:

Sztem sem kell nagyok oktatni őket erre. Tedd bele többször, kicsit kapirgálj mellette és érteni fogja. Reggel az első dolguk a pisi, kaki, így akkor valószínűleg rákap a dologra.

Én mindkettőnek egyszer mutattam meg, és onnantól kezdve használták. Na jó, egy-egy baleset azért volt az első néhány napban, de természetesnek vették az almot.

2011. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Elméletileg tudják hova kell csinálni.De nekem volt fiú cicám, és az jelölgetett sajnos, de a mostani lánycicám az mióta meg van az alomba intézi a dolgát!
2011. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
akkor jó :) ez volt a fő gondom de megnyugottam.... csak apu kissé ellenezte a dolgot ez miatt :) egy alom mennyibe kerül?
2011. júl. 10. 17:03
 10/17 anonim ***** válasza:

nalunk is kint születtek kiscicák cicaházban, ahonnan aztán az anyjuk hurculászta ide-oda.most már lassan 8hetese lesznek, kapnak már konzervet enni is, szóval kakilgatnak is pisilni is hajjaj.

egy tepsiben tettünk ki a teraszra cicaalmot,hogy hát ne szanaszét csináljanak és bizony rájöttek a kis büdösök, hogy az arra való.én is rátettem először őket, a kis mancsaikal kapargáltattam velük, de azt hitték játszunk..

néhány szemet meg is ettek, de bajuk nem lett.

aztán szépen megjelentek a kis kupackák. nem mondom, hogy gyögyörűen be is takarják, de a lényeg tudják mire való.

mostmár csak a szerető gazdik jöhetnének....:)))

2011. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!