Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kell nevelni a cicát...

Hogyan kell nevelni a cicát hogy az alomba végezze el a dolgát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 16:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekünk nem kellett tanítani.Rögtön belemászott és ott végezte dolgát.Balesetek csak akkor történnek ha nem találja tisztának a cica Wc-jét. Ezért sűrűn cseréljük alatta az almot.
2011. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

a tesco gazdaságostól a csillagos ég.....

a teskós 10 liter 500 ft. kb ilyen árak vannak . de hiperszuper szilikagélesek nagyon drágák.

2011. júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Van olcsóbb (néhány 100 ft), van drágább (1000-2000 ft).

A drágább kicsit többet tud, jobban elveszi a szagokat. Nekünk a zselé kristályos jött be, 2 macsek= ~2hét, és nincsenek szagok.

De van illatosított is. Persze a kaksit azonnal el kell távolítani, így még biztosabb a szagtalanítás. És innentől kezdve pénz kérdése :)

A legolcsóbbakat nem javaslom ha érzékeny a nózid.

2011. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
értem... köszönöm a segítséget :)
2011. júl. 10. 17:31
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha esetleg a cica mellékakilt volna, akkor mutassátok meg neki, és mondjátok azt, hogy ezt nem szabad. Utána a kakit vigyétek az alomba, és azt is mutassátok meg a cicusnak. :) Miután látta, célszerű elásni is... :D
2011. júl. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Beleteszed az alomba, megfogod az első mancsát és megkaparod vele az almot. Nekem 2 cicám van és mind2-t így szoktattam alomra. Sosem piszkítottak máshová.
2011. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
van hátsó mancsa is ??:)))
2011. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!