Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Folyton hány a kiscicám dél...

Folyton hány a kiscicám dél óta! Adtam neki Tescos konzervet, és azóta rosszul van? Az első 3 hányása a kajája volt, a többi fehér habos nyál, de dél óta elég sokszor?

Figyelt kérdés
Mit adjak neki? Tejet kaphat? Mert nem eszik, és nem iszik, meg szerintem fáj a hasa, mert nyávog ha megérintem. Ez allergia? Most evett először, és utoljára Tescos mocskot...:(
2011. júl. 10. 19:40
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Vasárnap állatorvos? Egy délután alatt csak nem hal meg egy macskakajától, és nem vagyok felelőtlen, de felesleges ész nélkül állandóan állatorvoshoz rohanni, ha túlesik rajta magától is! Minek tömném feleslegesen gyógyszerrel? Amúgy is lehúzás a doki, csak végszükség esetén vinném.
2011. júl. 11. 16:39
 12/19 anonim ***** válasza:
28%

"nem marad meg"

nem végszükséglet??? és igen vasárnap is van doktor.

2011. júl. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
:)
2011. júl. 11. 20:51
 14/19 anonim ***** válasza:
21%
egyszerűen baszol költeni orvosra
2011. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%
Igen, felelőtlen vagy. Az, hogy a ti falutokban nincs állatorvosi ügyelet, nem jelenti, hogy másutt sincs. És telefonos tanácsért nem kell fizetni sem.Ha csak kérted volna, megadtam volna tatai ügyelet számát. Nem kérdezik azt sem, honnan hívtad őket. Szerintem a macska neked bonyolult állat. Tartsál ebihalat.
2011. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Másnapra semmi baja sem volt, ha rosszabb lett volna elviszem. Nem tudom mit kell tudálékoskodni, csak feltettem 1 kérdést, de egyből idegbajt kaptak néhányan. Nem az első macskám, és volt már hogy dokihoz vittem őket mert szarul voltak. De nem fogok magyarázkodni, mert nem éri meg, nem tudom ki vagy, hány éves, de nem kell puffogni, nyugi. Ja van halam is, igaz nem ebi :), sőt képzeld kutyám is!
2011. júl. 13. 16:49
 17/19 anonim ***** válasza:
Most látom az írásodon, te fiú vagy. Akkor nem "hanyag csaj vagy", hanem csak nem törődöm pasi.
2011. júl. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, már nem most írtad ki a kérdést..de


Sajnos egy délután alatt is simán elveszítheted!

Ha legközelebb ilyen van, ülj le az internet elé, keress telefonszámot, és telefonálj legalább. Ha annyira rosszul volt, hogy azt hitted meg sem marad valóban felelőtlenség volt "csak nézni" ahogy szenved.

Mivel az irásadiból az derült ki, hogy aggódtál érte, viszont nem vagy állatorvos ez lett volna a felelős megoldás. Igazából látható, hogy aggódtál. De amíg ide megirtad, addig találhattál volna jópár telefonszámot és hívni hívni hívni. A legtöbb állatorvosnál már mobilos elérhetőség is van.

A legegyszerűbb ha keresel jópárat és felirogatod (beírod a telefonodba) magadnak, hogy ilyen helyzetben ne kelljen keresgélni. Ez most szerencse volt, de legközelebb lehet, hogy ne így lesz és kellhet a gyors segítség!

Vannak már állatkorházak 0-24-ig, állatmentők, magánrendelők, bármelyiket hívhatod. Ha az egyik nem veszi fel, hívod a másikat és a következőt.. Keresgéld meg ezeket, nézd meg utvonaltervezőben az oda jutást, mentsd el a számukat,írd fel a címet stb. Életet menthetsz vele!

Csak azért mert hétvége van nem kell kellemetlennek érezni, ilyenkor ne ezzel foglalkozz (sőt! azzal se, ha nincs épp pénzed rá!)Én biztos nem hagynám szenvedni vagy véginézni a halálát azért, mert ezek fennállnak, vagy mert épp ünnepnap van. Ez nonszensz.

És mivel nem értünk hozzá, nem tudhatjuk mikor kell már az orvos.

Ha már magunkhoz vettük őket, felelősségel tartozunk értük és mindent meg kell tenni, hogy ne szenvedjenek. Tőlünk várják a segítséget. Ha ezt nem tesszük, az már állatkínzás.

2012. nov. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
utolsóval egyetértek.
2013. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!