Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol hirdessem a kismacskáimat?

Hol hirdessem a kismacskáimat?

Figyelt kérdés

Az utcánkban az egyik házból az anyamacska hozzánk hozta a kismacskáit. Időközben az anyjuk sajnos elpusztult. A gazdájának nem kellenek a kismacskák. A környéken valaki meg akarta ölni őket. Nem hagytam, így most nálunk vannak hárman. De én sem tudom megtartani őket. Ezért most sürgősen gazdát kéne nekik találnom.

Hol hirdethetném őket legjobb eséllyel?


2011. júl. 11. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem tudom, de ha meg mondod hogy hol lakik, aki meg akarta őket ölni, akkor az nem fogja megélni a holnap reggelt! méghogy kiscicákat bántani?!:@
2011. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Első: faluhelyen teljesen mindennapos dolog, hogy agyonütik a kiscicákat. Lehet jobb nekik ez mintha éheznének.

Amúgy én maximálisan állatbarát vagyok és nem helyeslem ezt. :\

2011. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Expressz.hu,Topapro,Vatera,Teszvesz,Startapro
2011. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Pl. itt: [link]
2011. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2011. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hol laksz? itt nyíregyházán a nagy piac bejáratánál szoktak kiskutyákat, kismacskákat, nyuszikat árulni. te is kipróbálhatod, és gondolom ajándékozni akarod őket nem adni :) így nagyobb esélyük van szegényeknek.
2011. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem egy kis faluról van szó. Megyeszékhely, a Dunántúl legnagyobb városa.

Itt is van vásár vasárnaponként. (Ha jól tudom az országban a legnagyobb. Jönnek is a németek, szerbek, horvátok, meg mindenki a vasárnaponként.) Szoktak is árulni kutyákat, macskákat. Erre már én is gondoltam. De ez lenne a legvégső eset. Mivel az pénzbe, plusz időbe kerül egész nap ott ácsorogni velük.


Aki meg akarta ölni őket, konyhakéssel(!), az egy öregasszony a környékről. Nem tudom pontosan hol lakik, a nevét se tudom, de szoktam látni errefelé elég gyakran.

Egyik este épp mentem ki, hogy megetessem a kismacskákat, mivel már nem volt meg az anyjuk, erre a sötétben ott állt egy öregasszony a kapuban egy tál tejjel és csalogatta a macskákat. Kérdeztem tőle, hogy miben segíthetek. Erre mondta, hogy jött megölni a kismacskákat, mert látta hogy elpusztult az anyjuk és úgyis annyi macska van a környéken. Mutatta is, hogy hozott kést, vödröt is, amiben elviszi őket.

Hát én hirtelen köpni, nyelni nem tudtam. Aztán az első sokk után próbáltam udvariasan elküldeni, hogy hagyja békén a macskákat. Meg egyébként is, nem tudom mi köze van ahhoz, ami kerítésen belül van.


Közben még az jutott eszembe, hogy Fressnapfban is szoktak hirdetni cicákat. Lehet hogy oda is kirakok egy cetlit.

2011. júl. 11. 16:29
 8/9 Falun ***** válasza:
100%
Esetleg próbáld meg a háziállat.hu-t vagy a gazditkeresek.hu-t...
2011. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
rakd fel a vaterára ott sok kismacska van
2011. júl. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!