Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, ha egy kiscica 2...

Normális, ha egy kiscica 2 napja nem pisil és nem kakil?

Figyelt kérdés

8-10 hetes kiscicát hoztunk 1,5 napja, azóta nem láttam jelét, hogy akár pisilt, akár kakilt volna. Eszik és iszik is, játszik, dorombol, az almot kaparja, de nincs sem benne, sem máshol semmi.

Kérem, hogy csak gyakorlott, felelős személyek válaszoljanak!Köszönöm!


2011. júl. 15. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem pisil abszolút nem normális! De nem is tudom elhinni, ha iszik, akkor ne pisilne. Azt nem biztos, hogy észreveszed az alomban.

A kakilás se annyira normális.

Orvos?

2011. júl. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hívtam már, de ki van kapcsolva. Ha nem érem el majd megpróbálok mást. Az az igazság, hogy feltúrtam az almot az után, hogy kaparta és semmi pisit nem találtam, pedig már volt pár macskám. Akkor szerinted is mutassam meg dokinak?
2011. júl. 15. 09:41
 3/13 anonim ***** válasza:

Persze, csak a megmutatás nem kerül semmibe. Ha pici, akkor egy-egy pisit nem biztos, hogy észreveszel, de kakit mondjuk igen.

Mit eszik?

2011. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem 4 cicám van jelenleg és több macskával is foglalkoztam már. Nem normális. Ha rendesen iszik, akkor lennie kellene vizeletnek. A kakilás sem épp normális, nálunk is van amikor kimarad, de 2 nap az sok.

Tüzetesen nézd át az almot, hogy biztos légy benne nincs benne semmi. Ha így van, sürgősen vidd el orvoshoz, sajnos nekünk is volt ilyen probléma már - veseelégtelenség miatt, ami nem ritka macskáknál.

Mindenképpen orvost javaslok, aki szakszerűen megvizsgálja.

2011. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is így volt!!Mi is hoztunk el egy 8-10 hetes kölyköt.2 napig nem evet, nem ivott, nem kakilt, nem pisilt.Majd a 3. napon telicsinálta a zuhanyzótálcát, fel ette az összes tápot, megitta az összes vizet! Nem az új hely miatt van?
2011. júl. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Junior Whiskas szárazat eszik, ugyanilyen konzerv kaját, és felezett házi tejet kapott, ami azért fogy is, bár nem túl gyorsan. Egy ideig a stresszre gondoltam, végül is most szakítottuk el az anyukájától és a tesójától szegényt... De az eddigi macskáimmal nem volt ilyen esetben sem gond, sőt.

Megpróbálok másik dokit keríteni, nagyon remélem, hogy nincs gond! Csak délután lesz kocsim...

2011. júl. 15. 09:49
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsónak: köszönöm, egy kicsit megnyugodtam! Ettől függetlenül próbálok délutánra dokit keríteni.

Ha valakinek van még hasznos tanácsa azért ne tartsa vissza!

2011. júl. 15. 09:51
 8/13 A kérdező kommentje:
Jelentem a probléma megszűnt,a mi kiscicánk felnőtteket megszégyenítő adagot hagyott az ágyunk alatt, a pisit pedig széthordta gyorsan a ház elejétől a végéig, úgyhogy takaríthattam a 160 nm2-t. Kicsit sem bánom és köszi a segítségeket!
2011. júl. 15. 11:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Gratula:-))
2011. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Örülök hogy jobban van a kicsi, de azt azért még leírnám hogy mind a whiskas tápok mind a tej felejtős! Nagyon sok helyen leírtam már de le is fogom mindig amikor csak szükség van rá, a whiskas szemét minőségű kaja! Lehet kapni hasonló érfekvésben de sokkal minőségibb tápokat ami nincs tele tartósítóval, színezékkel és ízfokozóval. Nagyon fontos lenne hogy ne szoktasd rá a whiskas-ra már kis korában mert később nem fog mást megenni és az bizony elég nagy baj. Tejet pedig még vizezve se adjatok neki mert a kiscica az elválasztás után már nem tudja megemészteni a tejcukrot.
2011. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!