Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kicsit zakkant szegény, igaz?...

Kicsit zakkant szegény, igaz? Nem tudom, miért alszik így!

Figyelt kérdés

Sziasztok!



A cicám folyamatosan olyan pozitúrákban alszik, hogy egyszerűen ránézni is rossz... :S Néha már-már tök ijesztő... :(


Amúgy egy életvidám, hihetetlenül játékos cica, körülbelül most 3 hónapos, szóval még elég fiatal.. nem értem, miért csinálja ezt... neki komolyan jó ilyen pozíciókban aludnia? :S


Pár kép ízelítőül, ezek még szolidabbak is:


01) [link]


02) [link]


03) [link]


// vigyázat, ez a kettő tök ijesztő!

04) [link]

05) [link] - ezen még az egyik szeme is nyitva résnyire.. pedig aludt!!

//


06) [link]


07) [link]



Ti mit gondoltok, miért csinálja ezt? :( Tiétek is szokott ilyen pozíciókban aludni?


Köszi előre is a válaszokat! =)


21/L


2011. júl. 15. 17:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igen, ő is szokott úgy aludni, hogy lóg le az ágyról a feje! :)


Köszi egyébként a válaszokat, most megnyugtattatok! =)


18:08: a zakkantat csak viccelődve / pozitívan (kedveskedően) értettem... eredetileg írtam is utána smileyt, csak nem engedte úgy feltenni a kérdést.. de köszi azért :P

2011. júl. 15. 18:15
 12/15 anonim válasza:
az en cicam is szokott ilyen pozokban aludni:D szerintem semmi fura nincs benne:D
2011. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Az én cicám a laptopon aludt 2 órán keresztül de volt olyan is amikor a vezetéken aludt. Van úgy, hogy olyan pózban alszik, hogy a lába(hátsó) a fején van és eltakarja a fejét. Szerintem normális!! Én le is szoktam fényképezni ahogy alszik...:D *-*

2011. júl. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kis cukika!

Am szerintem normális, hisz nagyon hajlékonyak a cicák gerince, főleg a kiscicáké.:) Bár néhány póz tényleg kicsit érdekes... UFO CICUS;)

2011. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jajj minden macska szokott furán aludni. Az enyém kicsavarodik és feldobja a két lábát :) Meg a polcon alszik ahova nem fér el és lelógatja a lábát. Ez természetes
2011. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!