Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a kiscicákkal?

Mit csináljak a kiscicákkal?

Figyelt kérdés
Saját cicám nincs, de két éve kosztolok kettőt rendszeresen. Tegnap megjelent az anyamacska legutóbbi elléséből öt/!/ kiscica. Majdnem elolvadtam a gyönyörűségtől. A baj, hogy nem tudom mind a hetet táplálni, lassan már a régi kettőt se. Nálunk nincs maradék, dobozos élelmet kapnak. Elajándékozni nem tudom, itt van mindenkinek. Bántani Isten őrizzen őket. De akkor mit csináljak velük? Adjatok megfogadható tancsot.
2011. júl. 15. 22:23
 1/10 anonim válasza:
Hirdesd meg őket a megyédben található napilapok egyikében. Szerintem sok kisgyerekes család szívesen örökbe fogadná őket. Olyan gazdikat is találnál így, akikre nem is gondoltál volna. Legvégső esetben állatmenhelynek is lehet őket ajándékozni, ha jó helyre adod be akkor nagyon jó helyük lesz ott, és akár még gazdit is találnak nekik. Persze nem mindegyik menhely teheti meg, hogy újabb állatokat fogad be, de egy próbát megér, ha már semmi más nem jut eszetekbe.
2011. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Etesd őket simán 1-2 napig utána minden nap kevesebbet adj nekik. Szerintem mikor már kevés nekik vagy már egy idő után nem adsz nekik el mennek máshova,haza nem tudom de nálunk is előfordult ez, én így csináltam de még meg van mind.(Itt-ott szoktam őket látni szóval nem lett nagy bajuk hogy nem kaptak tőlem többet.)
2011. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Tudom h draga de ha tartosan aegiteni akarsz akk sztem vmi jofej dokival beszelj meg tomeges akcios ivartalanitast.mert ugy vegeszakadhat.nalunk a lakotelepen jelenleg 9 felnott cica van etetve,7 mar ivartalan egy jOlelku ottlako elvitte dokihoz egynapig otthon tartotta es vissza az utcara es napi ketszer jonnek enni,a masik kettot ha elkapjuk mennek dokihoz es vissza.ezeket en fizetem majd.a mult heten 5 db 2 napos altattattunk el egy dobOzba ramtak oket ki teli zacskokkal 1000fokba.inkabb a kicsik altatasa mint tovabbi szaporulat.
2011. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
22.42-nek! Megölni őket?! Azt nem, nem tudnám megtenni. Annyira aranyosak. Két ördög formájú is van közöttük az ötből. De nincs pénzem etetni őket, ivartalanítani meg végképp nincs. Nem az enyémek végső soron, tehát soha semmi felelősséget nem vállaltam értük, csupán megkönyörültem rajtuk. Azt sem értem, miért kerül sok ezer forintba az ivartalanítás, mikor nem nagy beavatkozásról van szó. Ha egy képletes összeg lenne /pld. egy ezres/, sokkal többen élnének ezzel a lehetőséggel. Ezena képen reggeli után vannak négyen, köztük a két kis "ördög" is. [link]
2011. júl. 16. 11:08
 5/10 A kérdező kommentje:

Talán itt megjelenik a kép:


[link]

2011. júl. 16. 11:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kegyetlenseg.hagyni h tovabb szaporodjanak az az inkabb
2011. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem olyan szuperdrága az ivartalanítás. Szerintem ha a dokit megkéred hogy adjon kedvezményt, mert nem is a te cicáid, te csak jót akarsz nekik, akkor szerintem olcsóbban megcsinálja.

Mi egyszer 4 cicát vittünk ivartalanítani. Egy nap 2t és másnap is kettőt. Fiú cicák. 7000Ft lett volna fejenként, de látta hogy sok a cica és fejenként csak 3500 ft-t kért el, pedig nem is kértünk kedvezményt.

2011. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos az is sok lenne. Már táplálni is alig tudom őket, nem,hogy ivartalanítatni.
2011. júl. 16. 18:18
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma reggelre az összes kiscicám eltűnt. Szerintetek mi történhetett velük?
2011. júl. 22. 21:31
 10/10 A kérdező kommentje:
Délután csoda történt! Megjelent az összes kiscica. El sem tudom képzelni, hol lehettek két napig. Hála Istennek most megvannak. Keresem a helyüket.
2011. júl. 23. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!