Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetnék a kiscicákkal?

Mit tehetnék a kiscicákkal?

Figyelt kérdés

2 kiscicám van, ma egy hetesek.

Sajnos az anyjuk nem akarja őket szoptatni, egész nap nincs itthon.

Mit lehet tenni ebben az esetben? Nagyon féltem a kicsiket...


2011. júl. 27. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is volt ilyen. Én csak megfogtam a nagyot és lefektettem és ott maradt és ettek a kicsik.:)
2011. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha haza jön akkor csináld meg ezt hátha vagy ha már csináltad, akkor nem tudok mást :S
2011. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
próbáld meg, hogy egy helyre bezárod a kicsikkel együtt.
2011. júl. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
laktóz mentes vagy cica tej.a macskatápszer drága.ha nagyon nem megy nekik pici tálból maguktól lehet kapni kis állat cumisüveget.
2011. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha hazajön az anyjuk akkor csukd be őt.A miénk is csinált ilyet de szerencsére észheztéert.Ha nem működik akkor lehet venni tápszert amit cumisüvegből leghet adni nekik azon fel tudnak nőni.(már 4,5 napos kortól lehet).
2011. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
HA haza megy az anya macska akkor lefogod és oldalra döntöd . A kicsiket oda rakod . ÉS hagyod hagy egyenek és ezt kell csinálni . Vagy magától fogja tovább majd pár nap múlva vagy egy idő után tápszer jön .
2011. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi is voltunk ilyen helyzetben, azzal a különbséggel, hogy a mi anyacicánknak nem volt sok teje. mi ilyenkor vettünk mindig kecsketejet a helyi tsz-nél és mini cumiból etettük őket.:) aztán rászoktak a tálra.
2011. júl. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!

Szerencsére reggelre hazajött, és bezártam őket a kamrába. Néztem az ablakon őket, szerencsére szoptatta a kicsiket. :)

2011. júl. 28. 11:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó:D
2011. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!