Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vigyem a macskámat kiállításra?

Vigyem a macskámat kiállításra?

Figyelt kérdés
Most lesz márciusban egy házimacska kiállítás( tehát nem fajtiszta macskákat várnak) ahova szivem szerint szívesen benevezném a cicusomat! Szerintem nagyon szép macska. Vagy ezt csak én gondolom mert annyira szeretem??? Csak félek hogy mit szólna hozzá ha elvinném???
2008. febr. 28. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem természetes, hogy szépnek látod a cicádat. Egyébként nekem minden cica szép, imádom őket. De biztos, hogy nem vinném el kiállításra, szerintem az kínzás a cicának. Berakják egy ketrecbe, órákon keresztül oda van bezárva, nem érti, mit keres ott, mindenhonnan idegenek veszik körül, emberek, macskák, arról nem is beszélve, hogy a zsűri meg úgy méregeti, mintha valami marhavásár lenne. Szóval szerintem ne vidd el. Inkább nézegesd otthon, és örülj, hogy van egy szép cicád!

2008. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem elviheted,én is már vittem!Nekem egy nemrég miskárolt cicám van.-és annyira élvezte.Mondjuk ez macskától függ.Élvezte,hogy a zsűri simizte,érdeklődött a körülötte lévő cicák iránt.Persze én enm engedtem meg mindenkinek,hogy megsimogassa!!!Amikor egy kisgyerek odamegy és megtépi a fülét meg húzza a farkát,letojom kinek a gyereke,én felrúgom!!!Nem bírom ha durván nyúlnak bármelyik kis állatomhoz!!!Szerintem elviheted,de mindenképp en nagyon menj el mellőle.A te dönbtésed.Én is visem,remélem találkozunk!! üdv.:Bea
2008. márc. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!