Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha valaki vesz egy kiscicát,...

Ha valaki vesz egy kiscicát, akkor mit jelent az Egészségügyi garanciát is vállalnak?

Figyelt kérdés

Mit jelent az egészségügyi garancia?

S ha beteg a cica akkor mit add cserébe a tenyésztő? az árt adja vissza amennyiért én megvettem a cicát??


2011. júl. 18. 12:09
 1/3 sabrina99 ***** válasza:

Ez fogós kérdés, mert én sem tudom.

Talán ha azt állítja, hogy be van oltva, és elkapja azt a betegséget, akkor vagy add egy másik cicát, vagy kifizeti az orvost? nem tudom

2011. júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez benne van a szerződésben, de lehet pl h kapsz egy másik cicát, ami egészséges, esetleg az árát kapod vissza a cicának.
2011. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a cica meghal vmi oknál fogva, és felboncolják, akkor kiderül h mi volt a halál oka (persze nem 14 évesen, hanem fiatal korában) ha kiderül h a tenyésztő hibájából volt vmi betegsége, akkor vissza kell adni az árát, vagy kapsz egy másikat helyette. Ha más miatt halt meg,a tenyésztő hibáján kívül akkor sajnos nem lehet mit tenni.

A tenyésztők általában úgy adják el a kicsiket, h a szülők genetikai vizsgálatokkal rendelkeznek. És persze a kötelező oltásokkal, így kiszűrhetőek a súlyos öröklődő betegségek....

2011. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!